Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Asi zrovna neměli žádnej funkční Samsung po ruce 🤣. Záloha – továrko – obnova ze zálohy… a tak pořád dokola 🙄. Ne děkuji pěkně

  Zajímavé, že spíše tady čtu po každé aktualizaci , že procházíte o vydrže baterek a ani továrka nepomáhají. Když už chcete urážet Samsung tak si prosím najděte nějakou aktuální chybu a ne že se zaseknete v roce 2013

  Ale Samsung je zaseklej v roce 2013. Zbytečně ho tady obhajujete zbytečně nás tady budete přemlouvat a vnucovat. My si ho stejně nekoupíme. Pro mnoho lidí tady takový hnůj nesmí ani do baráku. Proč by si někdo tady kupoval takový křáp.

  Zaselý je ve skutečnosti apple, oproti ostatním výrobcům o několik let. Pomalu se sice snaží konkurenci dohánět, např dual sim nebo bezdrátové nabíjení, ale mezitím jim konkurence opět utíká na míle daleko. Je mi applu líto.

  Máš něco čím to můžeš podložit. Jakou technologií je kokurence na míle daleko?

  Dobrý den, hlavním trapasem je především poslední nabídka jablečného supergigantu. Mnozí lidé co nadávají na android a stroje s ním spojené, by si měli uvědomit co se skrývá v jejích super jablečných strojích a potom by měli pokorně držet ústa. Až si Apple bude vyrábět svoje komponenty, můžou říkat co chtějí. Často tady čtu jak má Samsung spatný displeje(Samsung), jak Mate 20 Pro(LG) zelená obraz atd. Jabkoňové, stejný díly mají i ty vaše top zařízení.

  Chtelo by to rozumet teto problematice vice do hloubky. Graficke cipy AMD nebo Nvidia taky nevyrabi primo AMD nebo Nvidia.. to stejne je u displeju. LG v soucasne dobe dodava Oled panely do Sony, Philips a uroven kvality se lisi. Obrazove je na tom dle hodnoceni Philips ac ma uplne stejny panel jako LG. U telefonu je to jeste vice zavysle na navrhu konkretni spolecnosti. To ze displej pro iPhone vyrabi Samsung jeste neznamena ze to je ten stejny typ jako pouzije Samsung ve svem telefonu. Protoze Apple si delal navrh displeje pro iphone x a xs kompletne sam a Samsung mu to podle toho pouze vyrobil.

  Kecáš blbosti. Sony si vyrábí displeje samo. Konsorcium se jenuje JDI (Japan Display Incorporated). Typ je to P-OLED a je to momentálně nejlepší displej. Můžete se na ten skvost podívat v telefonu Sony Xperia XZ3.

  Mám iPhone XS Max i Samsung Note 9. S jistotou mohu říci že u Note 9 je displej o trochu lepší a hlavně Note 9 lépe fotí. Ve dne o trochu a za horších světelných podmínek o dost.

  Mám iPhone XS Max i Samsung Note 9. S jistotou mohu říci že u iPhone XS Max je displej o trochu lepší a hlavně
  iPhone XS Max lépe fotí. Ve dne o trochu a za horších světelných podmínek o dost.

  Mám XS Max,Note 9 a P20 Pro. XS Max co se fotografií týká je nejhorší. Se všemi fotím stejně a srovnávám. Většinou na závodech koní. Nemá manuální nastavení jako Note9 a P20 Pro a to je škoda. Jinak je dobrý na Facebook a Instagram😉. Na kvalitnější focení se moc nehodí. Ale vyhovuje mi iOS.

Vložte vlastní komentář

celý text