Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdysi davno existoval tzv. Bluejacking, vyuziti bluetooth na starejch telefonech k tomu samemu. Nic novyho pod sluncem. Tohle se navic da odmitnout.

  Ale to NEJSOU otevřené dveře, leda dle vaší terminologie dveře s vizitkou.
  Vždyť jde soubor odmítnout, případně nastavit KDO může využít/poslat

  Všichni tihle zdegenerovaný uchyláci patří do ústavu .Jejich uchylky nikoho nezajímaj ,jen stejně postižené jako jsou oni .Jsou to vesměs omezení ubožáci bez sexu protože jsou to pitomci ,kteří neumí navázat kontakt se ženou běžným způsobem . Pamatuju si jak jsme kdysi s kámošem byli u jednoho zdejšího jezera a normálně jsme se koupali a pak se opalovali na molu dřevěným . Najednou šel nad náma asi 10 metrů týpek úplně celej nahatej a šel dál do lesa ,kolem jezera .Po několika minutách přišel k nám s trčícím foglem a čuměl na nás a najednou se ptal jestli si prej s ním nechceme zahonit . Mě bylo 22 let a kámošovi taky . Pro uchyláka bylo osudný to , že já jsem se věnoval od 12 let boxu a kámoš byl prostě rváč z ulice . Vstali jsme na pohodu jako že si chceme pokecat a pak dostal takovou nakládačku že tam ležel celej s hubou od krve a od huby mu šla pěna krvavá a jen tak sípal . Oblíkli jsme se ,sedli na kola a jeli domů . Co bylo s ním nás vůbec nezajímalo ,protože to byl odpad lidstva a my věděli že jsme udělali správnou věc . Každej uchylak zaslouží to samé .Zmrzačit aby si uvědomoval co je na veřejnosti vhodné a co nikoli.

  A přitom ho stačilo poslat do háje a nakládačkou mu jen pohrozit. Tak by to řešil každej normální člověk. Ale jen „omezení ubožáci“ jsou schopní něčeho takového. Jestli by měl být někdo držen pod zámkem, tak jsou to taková agresivní hovada.

  No ty brďo, měl bys ty historky vydat knižně, fakt jsem si zlepšil před obědem náladu.
  A až jste mu dali nakládačku, tak jste si zahonili?

Vložte vlastní komentář

celý text