Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je sleva jak Brno,byli casy ,ze T-mobile nabizel iPhone k tarifu za 1500,-

  Je to jak rok kolega, je to o ceně, být za 17tak jim lidé urvou ruce. Jinak ten telefon je moc dobrý, osobně mám xs. Ale příště se už asi vrátím kvůli ceně k androidu s to k huawei

  Je dobře, že Apple dostal od zákazníků za uši. Ta finanční politika je neúnosná. Celkem chápu cenu Xs, dokonce v obou variantách, ale Xr jsem zatím nepobral. Už jen kvůli tomu, že velkým a stabilním zdrojem pro Apple jsou aplikace, music etc, tak by v jeho zájmu mělo být dostat na trh co nejvíce telefonů. Netvrdím, že mají dávat na trh nějaký low-end, to by byli proti sobě, ale jak píšete, kdyby stál 17-18 v např 128GB variantě, tak je to pecka roku. Takto v dnešní době pro někoho, kdo chce „šetřit“ a zároveň mít něco lepšího, jsou podle mne jedinou smysluplnou variantou loňské modely…

  Problém nejsou prodeje – ty jsou v pořádku, ale problémem jsou nenasytní akcionáři – ti mají pocit že pokud se každý rok nezdvojnásobí prodeje a zisky je vše špatně ….

  to si pletete, problémem je především debilní management, který spoléhá na to, že prodá jakýkoli šunt, a že konkurence je daleko za nimi. Bohužel opak je pravdou.

  Telefon mám (nahradil iPhone 7 Plus) a jsem spokojený. Telefon mi vydrží při normálním používání nabitý 3-4 dny (se zapnutou Wifi, BT, mobilními daty, …). Fotografie jsou v porovnání s telefonem iP7+ podstatně lepší a o samotném výkonu ani nemluvím.
  Přemýšlel jsem mezi XS a XR. Nakonec vyhrálo XR z důvodu podstatně lepší baterie (20 hodin proti 25 hodinám na stránkách Apple) a IPS (jezdím často s navigací a nechci ji mít vypálenou do OLED). Krom toho se mi konečně vejde do držáku Brodit :) iP7+ jsem musel před vložením do držáku „svléknout“.

  Ja dal Xko manzelce a koupil si XR a jsem spokojenej. Je to povedenej telefon a ta baterka: tam kde jsem s Xkem koncil den v powersafe modu, mam ted jeste kolem 50% vecer.

  Zdravím byl jsem se na něj podívat, když jsem ho dostal do ruky koukal jsem jako puk kostičkovaný display lcd rámečky no strašný a když jsem se dozvěděl že varianta 256 gb stojí 27 tis :D to bylo poslední kapka. Apple skončil, mám Asus zenfone5 64gb+128gb kartu zdarma cena 7499kc s dph a ještě kryt na telefon a sklo..a nabíječka né to od Applu že budu telefon nabíjet 3 a pul hodiny za hodinku a kousek z 15% na 95%..Jablíčko narazilo stejně jako Intel nejde vydávat pořád to samé dokola..

  Myslím, že tudy cesta nevede. Nedávno byl na internetu článek, že iPhone si kupují hlavně chudí lidé, kteří se tím chtějí začlenit do střední vrstvy. A to, že si koupí na splátky telefon, který by si jinak nemohli dovolit jim dává pocit vyjimečnosti.
  Pokud to Apple zlevní, tak to nekoupí nikdo. Protože chudáci co chtějí kamarádům předvést že mají víc peněz než ve skutečnosti mají přece nebudou chodit s telefon, který se dá sehnat za 2000Kč.
  Osobně si myslím, že kdyby na ten telefon dali nějakou kravinu, třeba smaragdově zelený obal a začali to prodávat za 50 000Kč, tak se najde tolik blbůc co to koupí, že by si Apple mohl mnout ruce.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější