Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám nový iPad už hned od 7. listopadu a jsem fakt spokojen. Pouze bych měl připomínku k recenzi ohledně zmínky optimalizaci aplikaci. Myslím, ze verze PRO s úhlopříčkou 12,9 optimalizaci nepotřebuji, protože má poměr stran a i rozlišení shodnou s předchozí verzi PRO 12,9. Moc nechápu, ze apple “rozhodil” uhlopricku pouze u menšího modelu. Očekával bych ze buď ji upraví všude stejně, nebo ji nechá všude zachovanou. Mám obavy, ze někteří vývojáři jen kvůli jednomu modelu aplikace ani neupravi. Otazka jaký poměr stran apple zvolí v následujících modelech.
  PS: na druhou stranu jsem rad, ze u menšího modelu (který mám) apple změnil poměr stran, protože se mě větší model zdá spíš jako čtverec, než obdélník. Vypadá jaksi neprirozene. Asi ale otázka zvyku.

  Já jsem rád za rámečky jaké jsou. Ještě trochu ubrat a nedalo by se to držet. I takto je to v některých případech dost na hraně. Funkčnost nemůže pořád ustupovat designu. iPad není iPhone a drží se jinak.

  Zdravim mam ipad 10,5 Pro kupovam pri uvedeni na trh. Je tu nekdo kdo z nej prechazel ? Vyplati se to vubec ? Ci to nema cenu ? Jen mne zajimaji nazory ostatnich co presli na novy model.

  Měl jsem 10,5 a přešel jsem. Popravdě jsem přešel jen díky tomu, ze se mě nový model líbí víc. Výkon, ovládání …… jsou takřka totožné.
  Zde jsou důvody:
  – nemam rad hardwarová tlačítka, nyní stačí pro zapnutí tapnout na displej.
  – v zimě mám často jemně popraskanou kůži na prstech, tudíž jsem musel často znovu zadávat otisky. Face id tohle řeší.
  – díky rovnomernym rámečkum vypadá fakt dobře
  – kryt folio kryje i zadní stranu a hlavně drží pouze pomoci magnetů, jde lehce sejmout.
  – jsem rad ze nový model stále nemá oled – v opačném případě bych hodně váhal.
  Co mě vadí:
  – nabíjení je na 9V tudíž nelze použit klasickou powerbanku a to ani tu, která má usbc – musí disponovat kromě 5V i těmi 9V. To samozřejmě platí i o veškerých nabijeckach.
  – zatím nikdo nevyrábí nabíjecí stojánek který nabijí přes smart konektor.
  PS: iPad mám hlavně jako hračku především pro konzumaci obsahu. Pencil sem si pořídil, klávesnici nepotřebuji.
  Diky tomu ze rámečky jsou v obou barevných variantách černé, tak jsem hodně váhal jakou barvu zvolit. Údajně šedá se dá narozdíl od “přírodního” hliníku snadněji odrit. Nevím jak moc je to pravda.

  Co se tyče psaní jako takového tak nevidím rozdíl mezi pencilem první a druhé generace. Na zápisky je Pencil dobře použitelný.

  je to kšunt nekupovat …najprv napozerajte jutub,…zvazit na co to treba….13 palcov na IOS systeme je blud…je to nepodarok …ohne sa velmi lahko ….nenahradi notas….

  A ty jseš co za blbečka?

  Že by normální člověk s troškou kritického myšlení? A ne jako hromada idiotů, kteří to kupují jen pro to jabko na zádech a nechají si …. na hlavu křápem, co ani nemá základní ohybovou tuhost. Kvalita výroby a konstrukce mobilních zařízení se totiž hodnotí i podle toho, jak jsou odolná a tuhá. Ale to vy nemůžete vědět, vám jde jen o to jabko.

  To je fakt. Na youtube jsou dokonce případy ze tam někdo řeže flexkou do iPhonů. Fakt jsou to sunty, ze tohle nevydrží.

  Není potřeba neustále vyzdvihovat ovládání pomocí gest u nových iPadů PRO. To není jejich nová funkce. Je to funkce iOS12 pro iPady a stejně dobře funguje i na všech starších IPadech.
  A také jako jiní uživatelé jsem nepochopil, proč mají všechny modely iPadů v historii úhlopříčku v poměru 4:3 včetně nové 12,9” PRO a pouze jedinný 11” PRO má úhlopříčku v jiném poměru. Pochybuji, že by si většina vývojářů tím chtěla komplikovat život.

  chtelo by to podporu mysi.
  No kdyby tam rozjeli MacOS tak to by byl narez.

  Jinak ja jej obcas pouziju misto maca ale jen kdyz mam jednani. Jinak na oraci pro me to fakt neni. Souhlas s autorem. Moc veci je krkolomnych.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.