Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  TO: M1kael – Ahoj zkus TapeACall Pro, s Georgem nemohu souhlasit :)
  TO: Hugo – Redakce má asi Black friday :D, občas píšou hrozný h….

  JEN: No nechci být příliš paranoidní, ale kromě hrozné nepraktičnosti, si nechat nahrávat soukromé hovory k někomu koho neznám a nevím cos nimi bude dělat, to mi přijde tedy jako pěkná blbost.

  Jenže to je nahrávání skupinového hovoru třetí stranou, jedná se o alternativu, přímo Iphone hovor nahrávat hovory neumožňuje. Je to samozřejmě jedna z možností, firemní hovory si ale takto nahrát nemohu.

  Jo, určitě budu pro nahrávání hovorů používat nějakou tyčku. To je síla. Na Samsungu s9+ jsem měl skvělou aplikaci pro automatické nahrávání hovorů. Přešel jsem na iphone xsmax a některé funkcionality mi chybí. Mám pocit že výše zmíněná aplikace nenahrává hovor automaticky. To je blbé. Nechápu proč toto nejde.

  Protože to je nelegální. Nesmíš nahrávat cizí hovory bez upozornění.

  No to nemohu souhlasit. Můj právní názor: V právní praxi podle § 89trestního řádu lze v rámci správního a trestněprávního řízení použít cokoli, co slouží k objasnění věci. Samozřejmě to má své limity a soud bude vždy posuzovat konkrétní případ zda propustí nahrávku hovoru či ne. Je proto i několik nálezu ústavního soudu a nejvyššího soudu. Ale pakliže v nahrávánem hovorem nebudu někoho zesměšňovat , nepůjde o ryze intimní věci , tak je velká šance ze hovor bude připuštěn. Krom toho aplikace existují na iOS avšak funguji podle mne mnohem hůře než u androidu

  Liskos: nahrávat můžeš cokoli. Třeba nahrávání telefonátů s mobilními operátory a dalšími velkými firmami je 00p0 naprosto v pořádku i bez upozornění, protože jsi v případném sporu slabší strana a máš právo hájit své zájmy. U soukromých osob je to složitější, ale jak psal člověk výše, pokud by se tím mohlo prokázat třeba trestné jednání, tak naprosto v pořádku

Vložte vlastní komentář

celý text