Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jako myslíte na Alza sleva iPHONE 8 původní cena 20890,- když na apple stojí 17990 a se slevou 1200 tj 16790. Oni nabízejí za 17990 s velkou slevou -14%.

  Klasická Alza :D
  – Dobrý den, děkujeme za váš názor. Cena produktu je závislá na mnoha faktorech. Například na dodavateli či momentálním kurzu koruny.

  Z největšího e-shopu se stala největší zlodějna. Hlavně nezapomenout ke každý kravině dokoupit 18 druhů různého pojištění na základě kterých vám pak alza vyjmenuje 100+1 důvod proč ho nelze uplatnit.

  Je to tak půl roku, co používám Alzu pouze jako internetový katalog produktů které si pak pořídím kdekoli jinde levněji. A mám svatý pokoj.

  Já jsem si chtěl koupit do včerejšího rána Xr, ale když jsem na ALze viděl 8 za 14990,- tak jsem neváhal a beru tu.
  Těch 7 tisíc mi za to nestojí oproti Xrku :)

  Zvyšování cen produktů a poté jejich následné snížení, aby to vypadalo jako sleva, je běžná praxe u většiny prodejců v ČR. Mluvím z vlastní zkušenosti, nějakou dobu jsem pracoval jako prodejce elektro v Euronicsu. Samozřejmě alza je v tomhle extrém…

  Takže už i vy lžete? Jaké slevy na Alze, všude stejné ceny, dohody, nikdo ve skutečnosti slevu neměl. Sleva počítána z ceny doporučené ATP, styďte se, vy šmejdi

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.