Zavřít reklamu

Tisková zpráva: iPouzdro.cz, jeden z největších českých e-shopů zaměřujících se výhradně na příslušenství pro Apple produkty, spustil Black Friday. V rámci akce, která trvá pouze do zítřejšího dne, je zlevněných dohromady 123 produktů, kterým spadly ceny až o 96 %.

Například originální Lightning kabel (1 m) zakoupíte díky akci jen za 169 Kč (původně 579 korun) a jediný rozdíl je v balení, které je v tomto případě ekologicky řešené, a tak šetříte nejenom peníze, ale také životní prostředí. Zajímavá sleva padla i na sluchátka Celly Bside, které nyní vychází jen na 49 Kč (původně 349 korun). Někomu zase může přijít vhod tvrzené sklo Mercury pro iPhone X/XS za 149 Kč (původně 499 korun).

Za zmínku stojí také sleva na bezdrátovou nabíječku Hoco CW14 za 349 Kč (původně 549 korun), která bezdrátově dobije všechny loňské a letošní iPhony výkonem 5W. Pro ty, co si potrpí na minimalismu, je tady ultra tenký kryt Mercury Jelly transparent pro iPhone X/XS nebo iPhone 6 Plus/6s Plus jen za 99 Kč (původně 299 korun). A nakonec, majitelům Apple Watch by se mohla líbit akce na elegantní nabíjecí stojánek Native Union, který je nyní k sehnání za 249 Kč (původně 899 korun).

2018 black friday ipouzdro FB

Související články

Dnes nejčtenější

.