Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Klasicky jako vždy. Apple jde do kytek.
  Vydává aktualizace, které neopravují vše.
  Mají možnost instalaci IOS přes wifi, ale pak Vám při problémech (nefunkční mazání zpráv z apple watch) poradí přeinstalovat IOS přes iTunes (nefunguje to ani po přeinstalaci) A z vyšší Apple podpory mi dají radu smazat vše a nastavit jako nový, bo mi prý nekomunikuje se serverem, zálohu mám ale přepisovat ručně seznam s XYZ čísly to už si ze mě dělají asi prdel.
  Prostě poslední dobou fakt neumí nic doladit a jen zahlcují uživatele neodladěnými verzemi i přes beta testování.
  Ach jo. Steve se musí otáčet v hrobě. Cook to vede jako Bureš v ČR.

  Tak si kupte Samsung, ne? Nikdo vás nenutí používat Apple.

  na rodině Apple jsem už od iPhone 4, pak iPad, iMac, Apple TV, MacBook, Apple watch. Do funkcí přidaných časem v IOS, Watch OS funguje vše, ale některé věci blbnou.
  Přechod na Android bych nedoporučil nikomu.
  Mě tam šte neodladěnost posledních IOS od tuším verze 11, která byla ukrutně otřesná, v IOS 12 je pár oprav ale něco pořád nešlape jak má.

  A souvisí s tim nějak to že mi telefon nenahrává fotky na iCloud ? Začal jsem to používat letos prvně asi před měsícem a na iCloud se nahraje tak každá 50 z vybraných fotek. Data to přenáší, plejtvá ale na iCloudu nic. V telefonu vidim u fotek ikonu obláčku a hlášku, že na něco čekaji….. Aktivoval jsem si tuhle kravinu abych nemusel tahat fotky z telefonu přes kabel a nemrvil tim baterku a ještě jsem nezažil, že b to chodilo jak má :-(

Vložte vlastní komentář

celý text