Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No, MS prostě zase lépe „zabezpečil“ svůj OS, upravil fungování a zabezpečení některých služeb a hodně programů na to ještě není zavedených. To je prostě daň za rostoucí zabezpečení. :-(

  Widle se celou dobu své existence chovají jako Kinder Surprise, člověk nikdy neví jaké překvapení si na něj přichystají. Poslední dobou to je však s nimi čím dál horší, nejvíc mě otravují kvůli certifikátům u externích zařízení (tiskárna, 3D tiskárna,plotter…) horší je to u starších zařízení a softwarů, které nedostávají aktualizace tak často.

  Na jednom starem PC mam Widle 8.1. a nefunguje tam ani jejich vlastni MS OneDrive. Zkratka Widle. Proto jsem pred rokem presel na Mac a i pres obcasne chyby jsem maximalne spokojeny. Mohu normalne pracovat a ne porad restartovav PC a na neco cekat.
  Jo a v Obchode mam kvuli EET a skladovemu programu taky PC s Widlema kde je dokonce jiz nainstalovana 10 a to je uplne na palici. Bezne aktualizace 3 az 5 hodin pokud se jedna o vetsi aktualizaci. DES BES!!!

  Já jsem měl jiný problém – iCloud neustále „aktualizuje“ 1 položku z iCloud Drive a stahuje ji pořád dokola až do zaplnění disku. Kdyby mě ten děravý balast jménem Windows neupozornil, že mi na disku dochází místo a kdybych si pak neudělal podrobnou analýzu disku, tak bych na to ani nepřišel. Windows jsou peklo, u firemního notebooku se rozčiluji dnes a denně (samozřejmě, že soukromý MacBook jede jako švýcarské hodinky).

  Kdyby měl někdo podobný problém, tak se to stahuje zde:
  C:\Users\“user_name“\AppData\Local\Apple Inc\iCloudDrive\Staging\

  Já mám od začátku používání iCloudu na Windwos 10 problém s tím, že se mně nestahují „hned“ fotky z icloudu ale třeba až za dva týdny a teď třeba 2 měsíce tam nejsou stažené nové fotky a nemůžu je tam dostat, a to kontroluji nastavení, zkouším to resetovat a nic.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.