Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já jen nechápu, proč tam dávají tu rušivou čáru na zavírání aplikace, jako kdyby to nešlo zavřít bez ní.

  Lepší jak home button.

  Ale to se nevylučuje, jde to bez homebuttonu i bez čáry, nemusíme si vybírat. Vždyť ostatní iPady mají stejná gesta a bez čáry.

  Je mě to jasný. iPad mám týden a v podstatě sem si ji nevšiml resp ji nevnimal – do doby než jsem si pře četl tvůj příspěvek. Nevadí mě tam.

  No já mám předchozí 12,9 a byl jsem se podívat na novej všiml jsem si toho hned, ale je to o zvyku.

  iPad Pro 11″ 256 GB Wifi/Cel. mám od minulé středy, takže pár postřhů:
  – rámečky bych rozhodně nedělal menší, možná by to dobře vypadalo ale o to hůře drželo. I takto je to dost na hraně. Není to telefon.
  – hranatý design je hezký ale oproti iPadu Air 2, se o dost hůře drží a po delší době to řeže do prstů. Za mne se iPad Air držel lépe.
  – výkon super
  – Pencil taky super, doře se s ním kreslí a dělají poznámky. Uchycení magnetem drží dobře.
  – mám obal folio a vypadá dobře. iPad v něm se ale drží dost blbě, příjde mi moc tlustý a těžký (v porovnání s iPad Air).
  Když to shrnu, tak veškeré mé výhrady jsou k držení a obalům, možná i k pocitové váze oproti Airu. Ten se mi v ruce drží lépe a pocitově je o dost lehčí. Jinak je stroj super, výkon display – není co vytknout. Jen to držení – doma ho používám bez obalu, drží se tak přeci jen lépe.

  Air byl lehčí protože pouzdro pro nové procka je i na zadní stranu. Já když vzal poprvé do ruky nový iPad tak sem zasl jak je lehký oproti me 10.5. Ve specifikacích jsem se ale dočetl ze váha je totožná. Dělalo to tvrzene sklo na displeji, které váží 50g.

Vložte vlastní komentář

celý text