Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je viděť, že dřívější soudní spory měly smysl a donutili Apple předcházet dalším a raději jít s pravdou ven rovnou. Určitě by byli schopní to nazvat uživatelskou výhodou, která snižuje opotřebení zařízení. ;)

  U Xka se mě to stává při sledování videí na YT na Full screen. Až doposud jsem myslel jestli to nedělá nalepené sklíčko, ale bylo mě ho líto sundat abych to mohl otestovat.
  Myslíte, že by to mohl být tento případ…? Popř. potýká se někdo se stejným problémem?
  Nikde jinde jsem to zatím nepozoroval, ale může to být tím, že na YT je to prostě markantně vidět, když Vám do videa pořád naskakuje stavový řádek..

  Buď v klidu, mám několik iPhonů (od 7 až po XS) a při YouTube to dělají všichni. Vrátit se z fullscreen zpět, do normálního módu je někdy i na 4 pokusy kliknutí na ikonku minimalizace.

  S minimalizací problém nemám. Takže ti to dělá taky, když koukáš na Full screen a je to jako bys tapnul na displey, naskočí lišta pro posun videa… pak třeba zase za minutu… v nepravidelných intervalech.

  Lišta mi sama sice nenaskakuje, ale prostě appka YT mi přijde tak nějak “poruchová”. Občas spadne celá, občas má problém s aktualizací video kanálu, ne vždy zareaguje na mé kliknutí atd. Děje se mi to na víc telefonech.

  Jestli se Ti problém nevyskytuje i v jiných aplikacích, nehledal bych zádrhel v telefonu, ale v YT.

  Slyšel někdy někdo od Samsungu, Xiaomi, Honoru nebo jiného shitu něco podobného? Já tedy ne. A tohle je přesně jeden z těch důvodů, proč mám Apple. I když se něco posere, tka mám jistotu, že o peníze nepřijdu

  Tak ty jsi teda trol. Možná kdyby jsi četl jiné stránky než o apple a třeba i ty negativní kde ukazuje apple zada lidem, tak by jsi takovyhle blábol nikdy nevyplodil.Ovsem Xiaomi se přiznám, že jsem nikdy o svolávačce také neslyšel , ale minimálně Samsung dělá.

  Je to troll že?

  Samsung udělal třeba kvůli Note7. Jinak si myslím že nebylo u jeho produktů potřeba :)

  (Ne, nemám Samsung už pár let :D )

  Když se mi kbčas děje, že mi někdo volá a nejde mi přejetí pratu přijmout, jde to reklamovat? Protože se to neděje často, tak aby se mi to nevrátilo zě se chyba neprojevila….

  Díky

  I když je to takové nešikovné, určitě by ti k uznání reklamace pomohlo video , kde je tato vada nahrána. Měl jsem kdysi problém , že mi cca 1 za 2 dny na pár sekund zamrzl telefon a pak asi po 5s začal zase běžet a dělat víceméně všechny tahy po displeji, kliknutí na apky atd co jsem za těch 5s udělal. Nechtěli mi to uznat tak jsem čistě v továrním nastavení používal 2 dny telefon a nahrál video , kde bylo zamrznutí vidět a poté mi vyměnili základní desku a vše běželo v pořádku pak

  OK, díky za tip. Nevim jestli se mi podaří, děje se to jen občas ale záruka ještě rok tak uvidíme :)

  Mě by spíš zajímalo proč se mi smazala náhodně cca 1/3 poznámek. Určitě sem je nemazal, měl sem tam důležité věci, ale nikde je nemohu najít.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.