Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Čekám na dostupnost, ale již ted vím, že smart folio si rozhodně nekoupím. Klavesnice za 5200,- která podsvícení není to, co bych od ní za ty peníze čekal. Konkurence podsvícení v takovýchto klávesnicích dávno má. Nechápu, v čem byl problém, že to tam zase nedali :-/

  S tou cenou souhlasim. Na druhou stranu jsem si to cele osahal a musim uznat, ze se na ni pise naprosto dokonale. O dost lepe nez na mem MacBooko Pro. A uchyceni iPadu magnety drzi jako prilepene. Ale za tu cenu bych si to musel hodne obhajit-vsechno psat na iPadu a iPhone a Mac zamknout do supliku

  Cena je strašná a podsvícení chybí stále. Ale jak jsem zjistil u 10,5 Pročka, tak nakonec stejně lepší řešení neexistuje. Všechny jsou nedokonalé a tohle je z nich nejméně nedokonalé:)

  Mám PRO 11 a jsem takřka spokojený. Předobjednal jsem si ho už 1. listopadu. 🙂

  Pencil zatím nemam, byl jsem se na nej ale podivat v prodejně a působil na mě oproti první verzi dost lacine. První verze je kovová a díky tomu se mnohem lépe drží a používá – ten uživatelsky zážitek tam zkratka je. Člověk má pocit ze drží “kvalitní TUŽKU”. Když jsem uchopil druhou generaci přijde mě ze držím v ruce propisku za 5kc. Velká Škoda ze nejde první verze sparovat napr přes nějakou redukci s novým PRO.

  Klávesnici si ale koupit nehodlám. Kdybych u iPadu potřeboval klávesnici tak si vezmu MacBook. U iPadu mě to přijde zbytečná věc. Obzvlastne ta originál.

  Také doufám ze časem logitech vyrobí nabíjecí stojan také pro nové iPady, kde nabíjení bude probíhat přes smart konektor. Toto mě hodně chybí oproti předešlé generaci.

  K iPadu klávesnici běžně používám (píšu dost textů a MBP je někdy na transport moc velkej), ale ty SmartFolia mi přijou děsně nepraktické (o ceně nemluvě).

  Objednáno z Apple.cz (y)

  11” stříbrnej, už se těšim 🤩

  Jj stribrnej je peknej. Dřívější iPady bych ve stříbrné barvě nekoupil protože mají kolem displeje bílé rámečky, ale nové procko je má černé a vypadá tato kombinace dobře. To “epli” bílé pouzdro v kombinaci se stříbrným ipadem vypadá taky dobře.

  Já ho mám od včera i s klávesnicí SmartFolio a vypadá to moc pěkně, jen mi nefunguje LTE, má ten problém ještě někdo?

  Strejda děkuji za radu už to šlape.

  Jen taková perlička. Když jsem si před 2,5 lety koupil první generaci iPadu PRO, tak mi nejelo LTE. Nepomohli mi na T-Mobile, ani na lince Apple. A tak jsem ho poslal do reklamace. Poslali mi nový kus, ale to samozřejmě nepomohlo. Zase jsem to řešil s podporou apple a až po sjednání tel. hovoru se zahraniční podporou mi poradili vyplnit APN. Nechápal jsem, proč na běžném iPadu i na všech iPhonech se nemusí nic konfigurovat. Loni při koupi 10,5” jsem už věděl.
  A teď čtu, že i u letošních ipadech PRO je “problém” stále stejný.

  Byl jsem se na to včera podívat v obchodě a konečně si můžu koupit tu větší verzi, protože prostě vypadá fakt skvěle. Tužka drží pevně na místě a tím pevně myslím fakt pevně, takže nehrozí její ztráta nebo něco takového. Fakt paráda.

  Docela jsem se na něj těšila, dost maluji a píšu texty. Byla jsem se na něj podívat, vypadá sice skvěle, ale to je tak asi všechno. Byla jsem z něj zklamaná. Pro mě je nyní můj Surfece opravdu nepřekonatelný pomocník a tato předražená hračka ho prostě nemůže v žádném případě nahradit v absolutně žádném směru.
  Jinak mám iPhone a i Macbook. Ale i tak nejvíce nejlepší je ten Surface, je prostě geniální a zaráží mě, že ty iPady mají tak obrovské omezení ve spoustě věcech :-( Čekala jsem, že v roce skoro 2019 Apple přijde z něčím opravdu novým a revoleučním, ne to, že ukáže jen zvětšeninu mobilu, která v podstatě nic moc neumí. Tak snad někdy příště, držím Apple palce.

Vložte vlastní komentář

celý text