Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  nezda sa vam ze na Xs je biela skor taka zažlknuta (vypnuty truetone aj night shift) v porovnani s Xr?dik

  Ano, to je prave ten oled. Bila neni bila. A jeste k tomu vyzaruje blue light (pro zdravi nic moc). Liquid retina na XR ma bilou dokonalou, ale zase horsi cernou.

  Jakoze IPSka nevyzaruji modre svetlo, jo? :-D prosim vas, zjistete si o tom neco… placate bludy.

  Sleduji teď veliký problém který má Huawei se svým Mate 20 Pro? Používá v nich displeje právě od LG a ještě jednoho výrobce. Ty od LG mají dost výrazný problém, zezelenaní ze všech stran a prosvítání. Více než polovina lidi chce reklamovat ale huawei se k tomu stále nevyjadřuje. Takže z displejů od LG pro iPhone tedy nejsem moc nadšený.

  S oledy jsou jenom problémy a když ne hned po vybalení, objeví se později.

  Samsung S8 14 měsíců starý, vypálení displeje, jinak stav TOP, jeden malý skrabanec, žádné pády. Reklamace trvala 26 dní, opraveno. Vyjádření servisu (Servisní středisko Samsung) ,,jev se projevil, nejedná se výrobní vadu, nýbrž důsledek používání v rozporu s uživatelským manualém (retence obrazu). V rámci vstřícného kroku na rámec platné legislativy provedena bezplatná oprava!!! Jako opravdu??? Ja si to zničil sám! :D A ještě abych jásal jak jsou boží! Jo a ještě napsali, že si to příště zaplatím tu opravu! Z M R D E!!! Apple, Samsung, LG je to jedno, všechno je to z bambusové tovarný, jeden zdroj.

  Jsem zvedav na jejich kvlitu ty od samsungu maj dost nestalou kvalitu každej panel je jinej některe panely měněj z uhlu barvy a některé jsou v pohodě a nedělaj to, některé zařej víc některé mín…LG by mohlo být v tomto lepší

  Mám xesko tři týdny. Displej při pohledu zepředu slabě narůžovělý, při mírném naklonění je pěkně bílý. Co s tím? Sere mě to převelice

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.