Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No a ne 10x😱😂mame oba a letmo nic nejde poznat🙈💩😱💩

  Tak kdyz nepoznas ani lowendovej hd displej a zaplatis za nej 20 tisic

  az na to ze ten displey je spise vyhoda, jednak to neni shitOLED takze se nevypali a hlavne nema zbytecne velke rozliseni ktere clovek ani nepozna a diky tomu ma telefon lepsi vydrz na baterii ale chapu ze nekdo si rad honi ego ze ma 646464ppi i kdyz nad 300 nepozna rozdil :-D

  Hlavne jsi Applu zaplatil ranec, nedostals nic a jeste veris ze je to vyhoda, to je na tom nejlepsi.

  no vidis ja se byl po pul roce kouknout v datartu na vystavene Xko a pri bile plose to vypadalo jak kdybych byl na plose s ikonkama, slo i precist vypalene nazvy aplikaci, takovej smejt mi proste prez prah domu nepujde a je mi fuk jestli je na samsungach nebo iphonach, je to proste smejt a to nic nezmeni

  U nas je to bezpredmetne… nasi operatori nedosahuju ani z daleka rychlosti ake zvlada XR 🤷🏻‍♂️

  Není na místě rýpat v tomto případě do našich operátorů. Pokrytí i rychlost 4G sítě je v česku velmi dobrá ve srovnání se zahraničím.

  Bezpředmětné to není, nevim jestli přes telefon něco stahujete ale znát to bude.
  Jakmile síla signálu klesá, iPhone XS je stále ve značné výhodě. I s jediným pruhem signálu totiž nabízel iPhone XS rychlost 55 Mb/s, čímž výrazně levnější iPhone XR, který dosahoval pouze rychlosti 32 Mb/s, překonal.

  Při dnešních rychlostech lte síti na 95% území rozdíl nepoznáte.
  A ohledně toho rozlišení “řešíte nesmysli”, podívejte se na 32” televizi ve fullHD a 4k, pro diváka z gauče bez rozdílu, no a co potom 6” telefon.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější