Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  zlava plati len pre CZ, skoda :(

  Voxlink z AliExpresu je to samé a cena nižší.
  Jo nenechte se zmást se zemí Helvetského kříže to nemá nic společného ….

  Dobrý den,
  neznáme kabely Voxlink, ale zasíláme detailní parametry našeho kabelu pro porovnání. Pro nás hovoří doprava ZDARMA a rychlost dodání. Každá z variant má svého zákazníka. :)

  Datový kabel Swissten USB/Lightning s kvalitním textilním opletením a kovovými kryty konektorů. Kabel je zesílený a přenese tak větší proud (až 3A) a zvládne i rychlý přenos dat 480 Mb/s. Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů. Kovový kryt konektoru je odolnější proti mechanickému poškození než běžné plastové kryty konektorů.

  Technické parametry:

  Tloušťka kabelu
  – dva pocínované měděné vodiče, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 pramenů tenkých 0,01 mm, (např originální kabel Apple MD818 má 37 pramenů o tloušce 0,08 mm) + vnější plášť TPE (měkký plast)
  – dva pocínované měděné datové prameny, kde každý 28 AWG-12 + vnější plášť TPE (měkký plast)

  Kryt konektoru
  – materiál: eloxovaný hliník

  Eloxování neboli anodizace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku (zkratka ELektrolytická OXidace hliníku). Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník. Používá se například v letecké (i automobilové) výrobě ale nejčastěji v případech, kde je hliník použit v exteriéru, např. u hliníkových oken atd. Výhodou je, že po vytvoření tenoučké vrstvy je materiál chráněn proti povětrnostním vlivům.

  Slevový kód nefunguje

  Používal někdo ty oplétané? Vydrží opravdu víc?
  Kupuji vždy origo 2m kabel a mám ho na 1rok potom mu praskne izolace u konektoru. Už mě to opravdu štve.

  Eventuelně typ na nějaký opravdu odolný ideálně 2-3m kabel?

  Přesně – ale opravdu odolné! Pokud je tento opravdu odolný kupuju hned a i beze slevy – já už nakoupil takové desítky kabelů a nikdy nic pořádného. Origo přesně jak je psáno – po roce praskne u konektoru..pak omotám izolačkou ještě na měsíc dva a nový.

  Právě – já už měl i neorigo a prasklo mi to ještě dřív, takže se mi moc nechce věřit, že tyhle vydrží opravdu víc. Ale třeba ano, potom za něj 1000 dám klidně.
  Zatím mi to ale spis přijde jen jako reklama, nedávno powerbanky, teď kabely….

  Dobrý den,
  kabely Swissten textile jsou opravdu odolnější než originál a zvládnou přenést i více proudu ( až 3A). Od výrobce máme údaj, kde při testovaní vydržel 10 000 krát ohyb. Pokud Vám do 2 let odejde na naše náklady zašleme nový a odebereme si starý. Jinak kabely Anker můžeme jen doporučit jeden model máme ze stejné fakriky.

  PS: Swissten 3 metrový kabel máme na skladě, ale ještě jsme ho nestihli naskladnit, kdyžtak nalpište do zprávy nebo počkejte 2 týdny než vytvoříme popisky a foto.

  Já si rád počkám stejně jsem mimo ČR.
  Nicméně 10000 ohybů je pěkný údaj ovšem nic mi neřekne, pokud nebudu vědět kolik stejných ohybů vydrží originální kabel.

  Často (skoro denně) používám telefon zapojený do nabíječky a samozřejmně s ním hýbu. To může být klidně 50-100 ohybů za den a potom je údaj na 10 tisíc ohybů velmi nízký.

  Nicméně pokud ho do 2 let vyměníte (za každé situace) potom ho klidně rád otestuji ;)

  Nerozumím tomuto: “Tloušťka kabelu
  – dva pocínované měděné vodiče, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 pramenů tenkých 0,01 mm, (např originální kabel Apple MD818 má 37 pramenů o tloušce 0,08 mm)”
  Jestli má vodič (svazek) pouze 70 pramenů o tloušťce 0,01 mm, byl by to podstatně menší celkový průřez proti originálu (37 x 0,08). Tudíž by parametry jako celkový odpor či vodivost byly horší než originál. Průměr svazku by byl hrubým odhadem cca 0,1 mm, což je málo i na 1A. Takže nemá tam být náhodou 0,1 mm průměr jednoho pramenu?

  “Inteligentní čip. Zabraňuje přebíjení, chrání baterii.” To je uvedeno v reklamním videu i se znázorněním umístění elektroniky uvnitř konektoru. Tak tomu se mi nechce věřit. Opravdu je v kabelu tato elektronika? Vždyť tato elektronika je součástí baterie mobilů. A teď je duplicitně ve vašem kabelu? Neříkám, že vím, jen se tomu divím. A kromě videa to na vašich stránkách nikde neuvádíte. Ani v recenzi o tom není ani slovo. Dovedu si predstavit, že je tam třeba stabilizátor napětí. Ale proč, když v jiných kabelech žádný čip není?? A taky to není v principu funkce kabelu. Nebo to video má jen posílit pocit, že tento kabel je něco extra? To by bylo tedy hustý.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.