Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bóže, to je zase článek o úplně ničem. Nutnost něco napsat za každou cenu, je asi nepřekonatelná.

  rozhodně zde nechodím 8 let, ale jestli to funguje – otázka jak to funguje (kliknu, vydělám…), ovšem úroveň zdejších pisálků je opravdu na pováženou…jak píše „Mirďa“ – nutnost něco napsat za každou cenu je zde velmi častá.
  A někdy až pro mě čistá posedlost čímkoli „jablíčkovým“ mě opravdu fascinuje…
  Se slovenštinou problém nemám, ale proč v ní tedy není i nadpis článku? Že by pak lidé neklikali…?

  Na SK nikto nekamenuje za cestinu. Pretoze my jej rozumieme. Na rozdiel od vas, ktori slovencine nerozumiete. To len vy si myslite, ze sme nacionalisti a v skutocnisti je to presne naopak.

  velmi nerad se pouštím do těchto debat, souhlasím s Vám, že číst slovensky by nikomu z nás nemělo dělat problém a kdo to řeší, je kmen slova Vašeho jména :-) Na druhou stranu se mýlíte v tom, že by to na slovensku prošlo bez keců. A s trochou nadsázky a s úsměvem prosím – ano, Slováci jsou nacionalisté, češi ne, ti jsou pro změnu xenofobové :-) takže si prosím můžeme podat ruce a všechno dobré :-)

  V prvej vete preklep. Ďalej v časti o Remote: bez kúpy – píše sa s ypsilonom 😉

  alebo „Nasledujúci typ“. Ma byt „Nasledujúci tip“. Kedze ide o odporucanie a nie o vzor/model a pod.
  Co sa tyka pravopisnych chyb, tak uz som upozornoval aj v predoslom clanku pisanom po slovensky. Chcelo by to korektora :).

  V článku je spolu 14 chýb, plus sedemkrát použité slovo “nakoľko”. Pri uvádzaní príčinnej vety sa používa “pretože”, “lebo” alebo “keďže”.
  Tomáš, prepáč toľkú kritiku 🙂 Obsahovo je článok fajn, chyby zbytočne kazia dojem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.