Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jde vám to někomu? Nebo to mám jenom já :D

  Jaký máš nastavený region ?

  Na Twitteru píše, že UK. Komerčka mu tam na to reagovala, že jde o chybu a vzápětí mu kartu na Apple Pay zablokovala.

  Podle všeho je celý proces plně provozuschopný, čeká se pouze na ofic. zpřístupnění služby skrze iOS (12.1?). Komerčku mám taky a před chvílí mi přišla zpráva, že od 23 hodin do půlnoci bude odstávka přímého bankovnictví. Tak zřejmě to může mít nějakou spojitost.

  PS: Lukáš nereaguje, protože on psal z Facebooku a ty tady píšeš přímo z formuláře na LSA, nekomunikuje to mezi sebou.

  Mám od KB dvě karty.. jednu osobní a jednu firemní. Jedna Visa druhá MasterCard.. ani jedna bohužel nelze přidat..píše že je karta nepodporována.

  Fake! Pod telefonem drzi kartu😜

  Fakt, Fake… to dnes nikdo neumí napsat nic jineho? Vypada to ze většina lidi dnes nečte, nezajišťuje fakta a misto toho pise bláboly… Jak by to mohl byt fake, kdyz na displayi je Apple Pay a pri platbě dojde k potvrzení…. Ja osobně mam české apple ID region Česko, a ve Wallet mam uz moznost přidat kartu… ale nejde to. Takze je to nejspíše zablokované. Ocividne dojde k uvolnění brzy…

  Vypadá to tak, že to jde pouze u jiných regionů – kde je funkce Apple Pay aktivní. My se zřejmě dočkáme aktivace dnes, po aktualizaci na 12.1. ;-)

  Je to dost možné, pravé mi prisla do bankovnictví zprava o medostupnosti dnes večer na hodinu…;-) ze by nahrání novych funkci, snad…:-)

  Taky mám KB (jednoznačně nejlepší banka) a přišlo mi to také. Tak uvidíme. Jestli to po půlnoci bude fungovat, tak letím na nákupy (vtip).. :-D

  Ja osobne mam české Apple ID, region ČR. U lidi v kontaktech mam o ikonku dolaru navic s textem zaplatit (zatim nefunguje) do Wallet svítí moznost přidat kartu, pri pokusu ale vyhodí chybu. Vypada to ze je Apple Pay fakt par krucku od nas… nevim ale proc jsem jeden z mala, kterému se to takhle zobrazuje… kdyby to slo přidám sem screeny a klidne i video…. ta situace s KB byla proste jen chyba, kdy KB měla asi v tu chvili otevřenou moznost přidat kartu takze Apple Pay v tu chvili Lukášovi fungovala… snad se dočkáme uz brzy oficiálně…

  stale stejna pisnicka … dokud Apple nezpristupni, nebude :-/ viz email z KB nize

  děkuji za Váš dotaz ohledně bezkontaktních plateb prostřednictví služby Apple Pay. Dovolte, abych Vám objasnil současnou situaci ohledně této služby. Jelikož není Česká republika ze strany společnosti Apple, a. s. zařazena mezi země, ve kterých je tato služba dostupná a podporovaná, tak v tuto chvíli platit nelze. Oficiální datum, kdy bude Česká republika zařazena mezi země podporované, zatím není známo. Komerční banka nedočkavě čeká na oficiální datum a uděláme vše pro to, abychom byli mezi prvními, kteří tuto službu svým klientům nabídneme. Nemusíte se tedy obávat, budete jistě informován, jakmile vše bude funkční a pro uživatele zařízení iPhone dostupné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější