Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže další kabel a nabíječka navíc. Nebo alespoň kabel. Nabíječka se bude dát použít z iPadu, ale budu si muset dokoupit USB-C kabel pro iphone. Jak te Apple uvažuje ???

  Jestli to bude pravda, tak je to od Applu těžkej přešlap. Letos vydají iPhone s lightning a hned na to iPad s USB-C? Co tam v tom kuprtýnu berou za materiál?

  Tve to jsou zase hospodské názory :D …. Když máš na nový iPad Pro tak Tě asi jeden USB-C > Lightning kabel nezabije ne?? Jen kecy, 90% rejpalů si koupí sotva základní iPad, natož nějaké Pro… Lidi co na něj mají takové píčoviny neřeší…

  Ono je to spíš o jednotnosti, proč sebou tahat další kabel?

  No ono zrovna v tomto případě to je asi jednodušší, jelikož ipad používáš víc jak náhradu Macbooku než iPhonu.. :-) Takže jedna nabíječka jak pro Macbook, tak iPad.. :-) Za mě OK
  Spíš jsem teda zvědavej jestli i iPhone příští rok přejde ( nebo bude bez konektoru ), jelikož i MFI certifikace mají fakt hodně peněz.

  Žádnej Olixar nic neodhalil, akorát vždycky strčej nějakou blbost na internet, která se odvíjí pouze od to co se řeší ve spekulacích. Nemůžou vědět absolutně nic, tím pádem nic neodhalují, ale jenom slepě hádají jako všichni ostatní.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější