Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nike Watch 4 vše v pohodě. 5.1 proběhla a nevšiml jsem si, žádného dlouhého čekání na logu apple. Spíše rychlejší než obyvkle, aktualizace jen tak rychle problikla a najednou jsem byl na ciferniku. V nastavení je normálně 5.1, takže, za mě to frčí. Nemám eSim verzi, jestli to nedělají u nich.

    Ja som aktualizoval svoje AW2 a baterka po par minutach uplne skapala, pricom stale ukazovala 100%. Musel som dat do servisu a prejst spat na starsiu verziu.

    AW4: v mobile nad ikonou apky bola “1” ako notifikácia novej udalosti. Po otvorení apky a kliknutí na aktualizáciu sa na pól sekundy objavila klasická obrazovka s prípravou novej inštalácie (5.1). No nestíhal som na to kliknúť. Po tej polsekunde už mi vypisovali, že môja verzia systému 5.0.1 je aktuálna . Ešte som pár krát skúšal v tej polsekunde ťuknúť na “inštalovať” , podarilo sa mi to asi 5 krát, no po zadaní kódu a overovaní inštalácie vyskakovali hlásky s problémom buď nepripojenia k wifi alebo sa nenašli hodinky, pritom boli pripojené korektne (ostatne služby bežali ok). V štatistike používania AW je aj Cela 200+ MB aktualizácia 5.1 ako stiahnutá.Po turn off a turn on AW mi už apka v iPhone (XS Max, iOS 12.1) neukazuje ani na tu polsekundu možnosť aktualizácie AW na 5.1,Iba oznamuje, že môja verzia systému 5.0.1 je aktuálna . Aw4 zatiaľ bežia korektne.

    Ja vzdycky pro jistotu cekam par dni a az potom aktualizuji – prave abych se vyvaroval podobnych problemu – bohuzel nekteri jsou strasne moc hrrrr a vsechno chteji mit hned

Vložte vlastní komentář

celý text