Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Dneska jsem byl na vymene baterky v Ip7. Vim, ze jsem tam mel ios 12. Po vymene mam 12.1 uz od dopoledne a ted mi to nabizi IOS 12 ktery ma 2,44 GB ? Tak jsem z toho jelen … :D

    Apple pay v prvom rade musi podporovat banka a nie novy update. Mne z banky prisiel email ze spustaju apple pay a ze si to mozem nastavit a nie update od apple ktory mi konecne akceptoval pridanie karty.

    tak to je dobrej nesmysl..aby ti karta vůbec šla přidat musíš mít ve svém regionu (u tebe na slovensku) možnost přidání karty v nastavení telefonu… pokud si nezměníš třeba na region USA tak se ti ta možnost vůbec nezobrazí!

    po totálním zamrznutí iPhone X během aktualizace na 12.1. přes iTunes jsem byl nucen provést obnovu zařízení. Zařízení prostě nechtělo ani po půl hodině naběhnout, obnova se ale zdá se snad podaří, takže doporučuji kompletně zazálohovat, než se pustíte do tohoto dobrodružství :) A nebo raději pár dní počkat, až si to všichni stáhnou a bude to ok :)

    po aktualizaci na iOS 12.1. používám telefon místo topení, jen když jej vezmu do ruky a odemknu začne se přehřívat. Neříkám že pořád, ale v posledních pár dnech dost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější