Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  konkurenční komunikační program, kterých je na internetu hromada? Nějaký s těmi funkcemi, které právě Skype osekal? Já žádný takový neznám.

  Možná by i byly nějaké konkurenční, problém je v tom dalším slově – komunikační. Když chcete komunikovat, musíte použít něco, co si rozumí s tím, co používá druhá strana, ne? Sám si můžu pořídit cokoli, ale s kým tou věcí budu komunikovat?

  Novy Skype je absolutne priserny. Dalsi priklad toho, ze na co Microsoft sahne, s tim je brzy konec. Klicove prvky, ktere odlisovaly Skype od ostatnich (Contact monitor atd.)zmizely, zato mame moznost si zmenit barvicky a sdilet statusy. Uzasne… Technologicky se nevylepsilo nic. Microsoft k tomu obdrzel spousty negativnich komentaru a zadosti o navraceni zrusenych funkci, ale nezmenilo se nic. Microsoft knows better… Stejne je to i u mobilni platformy Skypu. Nepochopitelne!

  Ano, jsem obyčejný uživatel, a novou verzi nechci…..jenže když dám Skype odinstalovat, tváří se to, jako že ano, všechno zmizí…—ovšem po příštím spuštění pc je to tam zase (jakási poloverze, sice nefunkční, že mi nikdo volat nemůže, ale stále je tam, stále zabírá prostor… :-(( )

  Na co MS šáhne jde do kytek. Od doby co jsem si pořídil prvního iPhona používám FaceTime. Nemůžu si stěžovat, volá,vidím,posílám co chci,takže plnohodnotná náhrada.

  Skype je naprosto příšerný, nepřehledný, na to že je integrován do Win 10 tak notifikace fungují velmi chaoticky a absolutně jsem jej přestal používat. Teď už mám pouze WhatsApp + Viber.

  Toto je len tranzičný scenár. Non-business Skype je mŕtvy … nahradzuje ho Microsoft Teams, ktorý mávýýýrazne viac funkčnosti a je zdarma pre osobne použitie a malé spoločnosti.

  Všechno zmiňované bych oželel, stačí mi nejzákladnější funkce pro firemní chat. Ale že úplně dok…. vyhledávání v konverzacích/chatu, to bych nečekal – vždyť to likviduje i poslední špetku použitelnosti! Efektivita hledání je teď na cca 3%, a to skutečně nenadsazuji (posuzuji verzi pro mac).

  Já musím říct že sem použival to předešlí skype a novější verze říkám co to dopr je za patlaninu to noví, skype sem už přestal používat páč používám Teamspeak nebo discord

  Bohužel na co Microsoft šáhne, tak to pohnojí. Skype jsem na PC používal sporadicky už mnoho let, ale to co udělal s tou novou verzí je šílené. Všichni tady v chatu mají pravdu, že nový Skype je shit…

  Často používám nový Skype a jsem s ním velice nespokojená.Zasekavá se obraz ani zvuk není tak kvalitní joko u starší verze.Je mi líto že se ruší něco co funguje a uživatelům se nutí něco,co nefunguje

  Minulá verze Skajpu byla daleko lepší,jednoduchá,ale teď prostě hrůza,měli by ste to vrátit zpět,pořád něco aktualizujete a je to čím dál horší a horší.

  Nový Skype je hrozný, špatný obraz, zvuk. Je nepřehledný, starší verze byla výborná. Nevím, proč nás nutíte do něčeho, co není funkční. Určitě jste se dozvěděli od většiny uživatelů, to co jsem Vám napsala já.

  Cupánová Jana

  Program skype stojí za vyliž prdel,a to od doby co ho koupili z degerovaná firma z Ussa ,největší teroristé v nynějším světě.Polibte mi prdel čuráci a řiťolezci.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější