Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám pocit, že to ti kret*ni z Googlu dělají schválně. Problém u Safari, problém u Apple TV 4K a dodnes se mi stává, že i na iPhonu se obsah docela často přehrává v „automatické kvalitě“ 720p.

  Apple by měl přijít s vlastní službou pro sdílení videosouborů, stejně tak by měl přijít i s vlastní sociální sítí. Když vidím jak funguje YouTube a co se děje kolem FaceBooku, tak vidím nemalý potenciál..

  Vzhedem k tomu, ze clanek neni v cestine, tak jsem ho necetl, nicmene odpovim na (cesky napsany) nadpis.

  4k videa v aktualne prodavanem macbooku PRO neni podporovany, protoze ho nezvlada ani hardware – po spusteni takoveho videa z yutube napr v chromu se video obcas zasekava. Pokud zvolim 4k video se 60 snimkama za sekundu, tak se seka hodne a je nesledovatelne…….. Procesor toto nezvlada, zacne se zahrivat tak, ze ventilator se roztoci na plny vykon.

  Vidis ako si to pekne vysvetlil , škoda toho začiatku , trosku si si znehodnotil príspevok

  Možná blbá otázka, ale nemůže to být připojením? občasné zakolísání při tak vysokém datovém toku, by mohlo klidně způsobovat tyhle zaseky.

  To že je článek ve slovenštině by nemělo dělat snad problém ne? A že by Macbook Pro nezvládal 4k je lež! Mám připojený base model Macbook Pro 2016 (13 palců bez TB) ke 4k monitoru a v Google Chrome přehrávám 4k videa bez problému. Problém vidím spíše v absenci kodeku v Safari, který je používán při přehrávání 4k.

  Co je to prosim „base“? Pokud navolim na yutube 4K video s 60ftp, tak je nesledovatelne i na vestavenem monitoru. I kdyz video zmensim do maleho „okenka“. Vysledek je stejny jak na chromu, tak i v opere. PS: Rychlosti pripojeni to neni – na ukazateli je video nacetle s dostatecnym predstihem.

  To je zajímavý, že já čtu stejně rychle, jako by to bylo česky a opravdu jsem v Českoslovendku nežil. Dnešní doba je fakt plná blbců, kteří ani neumí přečíst kus slovenského textu. Sorry jako…

  Já to umím samozřejmě zrovna jako ty ale z principu to nedělám protože jsem na českém webu. Až půjdu na slovensky web tak si samozřejmě stěžovat nebudu. Navíc je článek zavádějící tím, ze nadpis je česky, tudíž nelze před otevřením poznat ze je ve slovenštině. Je to obdoba toho jako by sis koupil v obchodě (dle popisu) tmavou čokoládu a po zaplacení a rozbalení bys zjistil ze je bílá.

  Kvôli 4K si do MB Pro 15 s Retinou Chrome pravdepodobne dávať nebudem.
  Ale len tak zo zvedavosti som naštartoval iMac z roku 2009 (staré Core2Duo, akurát je tam pár mesiacov nový SSD disk a zväčšil som RAM-ku na 8GB), na ktorom Google Chrome mám. Ten síce 4K podporuje ale chudáčik iMac už samozrejme nestíhal. Avšak keď som to isté video dal prehrávať vo FullHD, tak v Chrome to dosť sekalo, kdežto v Safari to napriek starému železu išlo krásne plynulo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější