Zavřít reklamu

To, o čem se v posledních týdnech hojně spekulovalo, se před malou chvílí stalo skutečností. Před malou chvílí totiž rozeslala jablečná společnost pozvánky na svou další konferenci, na které by měla podle všech spekulací představit novou generaci iPadů Pro, Macy a další spoustu novinek. Ta proběhne 30. října v New Yorku, přesněji v Brooklyn Academy of Music v 10 hodin místního času, čili v 15 hodin času našeho.

Takto by měl nový iPad Pro vypadat:

Jak už jsem psal v úvodním odstavci, v první řadě bychom se měli dočkat představení nové generace iPadů Pro, které přijdou s výrazně užšími rámečky okolo displeje a Face ID. Dalším na programu by měl být nástupce MacBooku Air, u kterého se očekává nasazení Retina displeje a USB-C portů. Upgradu by se pak měly dočkat i iMacy a možná i Macy – konkrétně Mac mini. Očekává se též představení druhé generace sluchátek AirPods a snad i bezdrátové nabíjecí podložky AirPower.

Celou událostí vás budeme samozřejmě na našem webu pečlivě provázet, abyste se o všech novinkách dozvěděli jako první a především co nejpodrobněji.

appleinvitesoctober-800x592
appleinvitesoctober-800x592

Dnes nejčtenější

.