Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bolo by zaujímavé preštudovať tie podmienky… očakával by som, že tam bude dátum účinnosti /platnosti dokumentu k dátumu spustenia služby. Resp ich dokonca porovnať s aktuálnymi podmienkami na webe – tj či sa podmienky zobrazené v rámci autorizácie karty pre  Pay “ťahajú” z rovnakého zdroja ako tie na webe, alebo sú to už “budúce” podmienky.

  BTW, nemajú náhodou banky povinnosť zverejniť na webe nové podmienky vopred?

  Pokud jsou všichni připraveni a už je funkční i proces registrace plat.karty, včetně smluvních podmínek, atd., tak to skutečně vypadá na ten listopad / prosinec. Tím se opět potvrzují slova vysoce postaveného zdroje z bankovního prostředí, viz.článek z HN.
  V tomto směru nejsem žádný analytik či odborník, ale podle jednoduché dedukce se už prakticky čeká pouze na iOS 12.1, kde se to softwarově uvolní.

  Bohu díky, konečně bude klid. Socky budou machrovsky přikládat svoje šroťácký digitálky z trhu nebo máchat obřím pádlem s roztřískanym displejem a doufat, že si toho ve frontě u pokladny v Kaufu všichni všimli. Halejuja. Sláva nebesům. Už jen chybí mít účet u nejstrašnější banky v ČR. No ČS je možná ještě horší, takže druhý nejstrašnější 😂😂😂

  No Tpč, tohle máte jako povinnost dávat min 2x ročně článek o tom jak je to na 100% jisté, že Apple Pay příjde do ČR v řádů jen pár dnů a že je všechno na spadnutí ? Všechno připravené a pokuď se jako “nejlepší web v Česku” zeptáte bank, tak vám jako minule řeknou kulové a ještě se vám vysmějou. Nebo napíšete zase do Applu, kde vám řeknou, že nic neví, ale jestli chcete, můžete se podívat na stránky Apple.com/cz jako vám napsali posledně 😂 komedie tohle 😂

  Ptal jsem se svyho bankovniho poradce v KB co je nejspis blazen do vseho jablecnyho jako ja a udajne je KB az ve druhe vlne, v prvni jsou nejaky dve “mensi” cesky banky… but who cares when we have boon.

  Když si na Samsungu s verzí androidu pro UK a nastaveným českým regionem se můžu proklikat aplikací Samsung Pay přes souhlas s podmínkami, zadání karty od mbank až po zadání adresy. Všechno kompletně v češtině. Až u adresy se aplikace začne cukat, že ještě není podporována. Takže Samsung pay přijde taky brzy? Potvrdila to mbank? Spíš ne… Lokalizace a funkční aplikace je jedna věc, spuštění provozu je něco úplně jiného.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější