Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě spis hodně štve, ze moje XS má problémy se stereo zvukem, kdy vždy pomůže až restart. Je to co 2-3 dny to samé. Telefon za takový peníze a delaj tam takový boty…

  Jo restart dělá hodně. Mě rovná procenta baterie.

  A já myslel , že iphone nikdy restart nepotřebuje :-) , zvyknete si už, že platíte za značku a ne za kvalitu. Dneska to už není bezpečnost, kvalita , kvantita , ale kvantita , výdělek, bezpečnost a pak možná kvalita. A to platí pro všechny značky různého průmyslu.

  Ahoj, mám taktéž problém, resp. nedodělek, který jsem zaznamenal už od iOS 11 a zajímalo by mě, zda to máte také. Pokud mám zapnté oznamování jmen u příchozího hovoru při sluchátkách, tak v iOS 11 to nefungovalo vůbec. Nyní v iOS 12 mi jméno oznámí, ale jen některá. Je mi záhadou, že naprosto jednoduché jméno např. „Martin“ mi to nepřečte, ale s příjmením a diakritikou to přečte, když už, počítal bych, že naopak. Jaké máte zkušenosti, řešil to někdy někdo (někde ? :-)

  No už to jsou spíše počítače, než telefony. A musíme si uvědomit že jsou hodně komplikované. Takové chyby asi budou časté a je otázka co se dá dělat proto aby dnes člověk uchránil soukromí.

  Už to není taková sranda … co myslíte ?

  Je už icloud zašifrovávaný ??
  https://support.apple.com/cs-cz/HT202303

  Je furt co zlepšovat ,,,, evoluce

Vložte vlastní komentář

celý text