Zavřít reklamu

Ruku v ruce s tím, jak v poslední době kryptoměny nabývají na popularitě a rozšiřují se mezi běžnou veřejnost, se jim začíná věnovat i řada českých společností. Jednou z nich je brněnská firma Future Mining, jež se zabývá správou superpočítačů sloužících právě k těžbě kryptoměn, do které se navíc mohou zapojit i její zákazníci.

Future Mining nabízí poměrně jednoduchý a efektní způsob, jak na těžbě kryptoměň začít vydělávat. Společnost totiž nabízí investici ve formě dluhopisů, tedy cenného papíru, který ji zavazuje vyplatit věřiteli ve stanoveném termínu vklad včetně příslušného úroku.

Velká výhoda spočívá zejména v tom, že investice se nemusí pohybovat v řádech statisíců až milionů, jako tomu bývá u velkých podílových fondů, ale už od částky 50 000 Kč. Future Mining navíc nabízí vysoký fixní úrok 12 % p. a. (roční úroková sazba), díky čemuž můžete svoji investici zhodnotit poměrně jednoduchou formou. Vyplácení probíhá čtvrtletně a splatnost dluhopisu je stanovena na 3,5 roku. 

Ostatně právě investice do fixně úročených dluhopisů jsou vhodné zejména pro začínající investory, jelikož nabízí jistotu a stabilitu investic a není potřeba je aktivně sledovat. Investor zkrátka jen inkasuje úroky a po splatnosti dluhopisu obdrží celou investovanou částku zpět na svůj účet.

Díky poskytnutým prostředkům budou moct ve Future Mining investovat do rozšíření svých vysoce výkoných počítačů, specializovaného hardwaru a především pak do infrastruktury, která společnosti umožní rozšířit svou působnost a uspokojit tak více klientů. V plánu je také expanze na zahraniční trhy. 

Future Mining vznikla před více než rokem s původním záměrem přiblížit kryptoměny obyčejným lidem. Dnes však brněnská společnost hrdě drží jednu z nejsilnějších pozic na trhu s tendencí se neustále rozšiřovat. Pracuje tak například i na směnárně s kryptoměnami a podílí se také na rozšíření sítě bankomatů. Taktéž spoluzaložila firmu Crypto Účetnictví s. r. o., jejíž cílem je přiblížit účtování digitálních měn všem jejich uživatelům v Česku.

Future Mining FB 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Future Mining FB 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější