Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tipů a triků? Normální nastavení. Zase si dám od lsa měsíc nebo dva pauzu.

  Příště se vás zeptáme před vydáním a vy nám sdělíte zda každý jeden čtenář LsA zná vše co v článku je… vy to totiž přece víte, zda článek nebude nikomu k ničemu užitečný že ano pane ?

  Redaktor se navazi do ctenaru? No jen tak dal pane „redaktore“. :)

  Já naštěstí nejsem redaktor, jsem majitel, člověk co to vybudoval a člověk, jehož firma platí ty redaktory… takže ano mám právo vážený pane říci svůj názor a při vší úctě k vám vážený anonyme, asi 100x větší právo než vy.

  Asdf:
  Aj redaktor moze mat nazor a podla mna spravna pripomienka. Clanky su dolezite nie len pre zdatnych ludi, ale aj pre ludi co s apple produktom len zacinaju ( toto sa tyka ale samozrejme vsetkych produktov o ktorych na weboch su clanky, nie len apple ). Ja si myslim, ze kazdy kto je rozumny, tak si z clanku vyberie to svoje potrebne. A ten, kto tie informacie vie, tak ho len preskoci a nezabralo mu to ani minutu. Castokrat sa zbytocne a agresivne navazate do ludi co niekde nieco publikuju. ( neriesme kvalitu, nakolko je doba ked sa ide v mediach takehoto typu na kvantitu, inak vacsinou neni sanca prezit a za toto ziaden z redaktorov, alebo publikujucich nemoze ).

  Draagon: Přesně tak, uživatelé Apple produktů jsou většinou blbé tupé lamy, co nic nedokážou, proto zvolili Apple, Android by jim způsobil srdeční zástavu, tolik možností by nezvládli :-D

  btw: tady ty články jsou o hovnu, vždy, když rozkliknu něco, že se něco nového dovím, tak je to sranec, typu tohoto článku… to by člověk musel být opravdu nesvéprávný BLB, aby na takové věci po pár minutách nepřišel :-D

  Jen se nenechat chytrolíny odradit. O kontrole stavu baterie na Apple Watch jsem nevěděl.

  Přesně tak. Ani já jsem to nevěděl a to mám AW3 a Airpods od května. Osobně se mi tyto články moc líbí. Různé triky na iOS, MAC OS a AW si vždy rád přečtu. Na Apple jsem přešel kompletně v květnu. Spoustu věcí jsem vygooglil, ale o hromadě dalších nevím. Občas rady využiju, občas ne.

  Tomáši, ty jsi génius… kupte si všichni i Apple Watch za cca 10 K, nebo kolik ten bazmek stojí, abyste si mohl čeknout baterky u AirPodů :-D
  To mluví za vše, tipický uživatel Apple :-D
  Hele lidi, fakt se za vás stydím, že používáte Apple *grcající smajlík*

  S AirPods jsem spokojený, jen jedna věc mne štvala než mi můj oblíbený iPod Nano ukradli.
  AirPods můžete s iPod Nano bez problémů spárovat, ale poslech bude tak potichu, že se na poslech nedají použít. Jakékoliv jiné bluetooth sluchátka či repro fungovaly naprosto bezvadně a spolehlivě.
  Oficiální stanovisko Apple je, že iPod Nano není podporované zařízení.
  Tak trošku paradox…

  S tou diodou nemáte uplně pravdu. Záleží totiž na tom, jestli jsou AirPods unvitř „krabičky“ nebo ne. Pokud nejsou, dioda barvou indikuje úroveň nabití krabičky, avšak pokud jsou tak indikuje úroveň nabití AirPods.

Vložte vlastní komentář

celý text