Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Vůbec není zvláštní, že na obrázku té krabičky jak vylézají sluchátka z obalu mají pouze jednu černou tečku a to jde vidět přesně to místo, kde by měli být obě dvě. Prostě napíšeme o hovně, dáme do článku ještě video a bude nám dobře.

    nechapu jak v dobe tak kvaltinich fotaku i na telefonu za 2000 muzou bejt uniky v kvalite patnact let starejch nokii =D i kamera v tuzce dela lepsi fotky..

    Imho je to proto, ze do tech tovaren bude zakazany nosit cokoliv s fotakem, proto to asi bude kamera v tuzce. Napr. ve Skodovce to tak maji, lidi si kvuli tomu kupovali mobily bez fotaku.

    Treba to konecne dostane kompaktni rozmery jako stejne drahy sluchatka od Bose nebo Sony, prip. o chlup drazsi Bang Olufsen. A prestane to vypadat jak sluchatka na traktor 😂😂😂🙃🙃🙃 Nechapu proc to tak spickova firma jako Apple neumi (ironie). Alespon prumernej zvuk neocekavam. Pri obvykle Applemarzi 2 000 000 % uz na to tezko zbydou penize. Takze zvukove chrastitka tak za 50 Kc. To je realita 🙃🙃🙃

    Maximální možná dosažitelná marže je 99,99%. Vaše další „argumenty“ jsou stejně relevantní. Ostatně ono takové množství použitých smajlíků hovoří o pistalei víc, než si myslí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější