Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Já mám na prvním iPadu pro 12.9” iOS 10 který vydali stále iOS 10 jelikož se bojím upgradovat na 12. V minulosti VŽDY po Aktualizaci se mi ipady začaly sekat a staly se nepoužitelné jako iphone. Otázka zní u iPadu pro zůstane systém stále 100 procentně svižný?

    Zůstal bych u iOS 10 jenže jediný problém proč to řeším je instalace her a aplikací které budou nově vydalvány pouze pro iOS nový.

    Nebo to jde vzít opačně. Já letos přešel (spíš doplnil) z 3GS na SEčko s 11kou. A koukam že 3/4 aplikací, co mi na iOS6 běhaji krásně už si do SEčka nenacpu, aktuální verze nemaj. Fakt bomba, ještě že placených bylo minimum. Jenže i díky tomu nosim s sebou 2 telefony, jeden aktuální na nový věci a druhý na to co nechci po 10 letech spokojenosti opouštět protže to někdo bez mýho souhlasu zaříz.

    Nemáte po aktualizaci na iOS 12 někdo problém s aplikací fotoaparátu? Když ji zapnu tak mi jde selfie normalne, ale zadni fotoaparat se nechce nacist, pouze pri kamere se nacte spravne, v ostatnich aplikacich jako je messenger funguje jak ma

Vložte vlastní komentář

celý text