Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No, jestli Apple nasadí stejnou politiku jako u iPhone, kombinace iPad + Pencil bude stát minimálně 35k. S příchodem FaceID přišla i vyšší cena. Jen doufám, že nový iPad bude aspoň podporovat starý Pencil..

  A kolik má stát profi zařízení? Maximálně deset, jedenáct s vysokohorskou přirážkou? A není to jedno, když si to profi uživatel může dát do nákladů? Na hraní stačí Ipad 2018.

  Profi zařízení? Co je podle Vás profi zařízení.. Toto je tablet. Jestli běžný tablet nazýváte „profi zařízením pro profi uživatele“ tak co je podle Vás takový Wacom? Nadlidská placka?
  Btw. podle těch slov, je asi iPhone XS Max taky profi zařízení. Dneska jsem zrovna viděl dítko s iPhonem X. Asi profík.

  neni to jedno, i kdyz si to muzes dat do nakladu, protoze jestli stoji neco 20.000 a 40.000 tak je tam stale rozdil 20tisic, a jak jsme videli cenu iphonu xs max, tak nove ipady ocekavam za ceny tezce pres 50tisic, at si to nastrkaj do klobouku, a zase kupovat smart keyboard protoze zpetne neni kompatibilni? to je dalsich 6tisic? vydrzim 2-3 roky se svym 10.5 pro

  …a já jsem viděl mladýho cucáka v Porsche 911 GT3 RS. Na základě pouhého vlastnictví čehokoliv kýmkoliv těžko můžete hodnotit kvality daného předmětu. Pakliže tak činíte, a to veřejně, dáváte ostatním tušit cosi o Vašem vlastním úsudku.

  Pravděpodobně, údajně, pravděpodobně, pravděpodobně. Čánek úplně o ničem – redaktoři by se nad obsahem a kvalitou svých článků měli zamyslet…

  Skôr by som povedal, že tvoj komentár je o ničom. Ak by sme pristúpili na tvoje kritériá tak pred predstavením nového produktu nik nič nenapíše. Bravo!

  Tak proč nadpis hovoří o odhalení a v textu pak samé pravděpodobně? Vždyť to nedává smysl…

  Je potrebné čítať text s porozumením. V článku sa píše o tom, že „zdroje odhalili“. Keďže ale zdroje nie sú oficiálny kanál je potrebné to brať s určitou rezervou.

  Regulérnym účelom headlinu je aby ťa nalákal na obsah a aby si naň klikol. Tento názov je ešte úplne v norme, nenazval by som ho clickbaitom.

  No a to, že server žije z reklamy je predsa súčasťou „dohody“ s čitateľom. Ak mu to vadí môže ísť inde (a kľudne si za to môže aj zaplatiť). Nič nie je zadarmo – a v tomto prípade platíš tým, že tu máš reklamu.

  Dáváte článkům i nějakou přidanou hodnotu a nebo to je jen překlad článků z 9to5mac a macrumors ?

  A co víc máme přidat ke článku, který pojednává o informacích získaných od zdroje portálu 9to5mac?

  Slušně se jen ptám se, zda má článek nějakou přidanou hodnotu v porovnání s tím, co je na 9to5mac … proč hned tak útočně ? Psal jsem v množném čísle, tudíž jsem se neptal pouze na tento článek, ale na články o novinkách ze světa Apple (nemyslím tím rozhovory) které zde publikujete.

  Slušně se jen ptám se, zda má článek nějakou přidanou hodnotu v porovnání s tím, co je na 9to5mac … proč hned tak útočně ? Psal jsem v množném čísle, tudíž jsem se neptal pouze na tento článek, ale na články o novinkách ze světa Apple (nemyslím tím rozhovory) které zde publikujete.

Vložte vlastní komentář

celý text