Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nestahovat kdo nemá problémy já si právě naběhl… chyba v aktualizaci která provedla přepnutí jáder z nízko energetických ( běžná práce ) na vysokoenergetický ( hraní her a silnější app ). Takže počítám s extrémním pádem výdrže baterie! Pozor na to

  iPad 2018 – nainstalováno a po odzkoušení, všeho pro mne podstatného, mohu potvrdit, že vše běží bez problémů. Jsem vážně rád za tu klávesnici na iPadu.

  Ahoj, po aktualuzaci na iP 7 mi zustala u ikonky „Nastaveni“ oznamovací „Jednička v červeném poli“ znacici nejakou informaci nebo aktualizaci, ale nic tam neni, nepomohlo vypnuti, restart, ani cista instalace iOS porad to tam sviti, celkem me to otravuje…

  Na iPhone XS v pohodě, ale na iPad 2017 mi také svítí jednička.

  Na iPhonu SE taky svitila a nešla nijak deaktivovat. Pomohlo až odhlašení a znovu přihlášení do Apple TV, aby se aktualizovalo nastavení na iCloud účtu.

  Nepříjde mi žádný rozdíl v rychlosti mezi iOS 11 a 12 na SE.
  Jediné kde je posun, tak při zapnutí.
  Jediný nezvyk je, že dříve se mi v aplikacích zobrazoval kalendář v češtině. Ted jsou dny i měsíce anglicky. Stejné to bylo i u iOS 11, ale stačilo v nastavení změnit jazyk a oblast. U iOS 12 to tak nefunguje.
  Jo a nejdeou mi seskládat oblíbené kontakty.
  Pořád se to samo rozhazuje,tak jak jsem je měl nastavené v iOS 11.

  „Už jste si na prostředí iOS 12 zvykli?“ jasně neliší se to nijak od iOS11, takže pohoda, zvykl jsem si na žádnou změnu okamžitě :-) Jednu jsem ale zaznamenal, teď se stahuje lišta zezhora, hezky jak u Androida (už jsem si sice na to spodní vytahování zvykl…), ale nevím, zda to není jen tím, že mám Xko :-)

  Ahoj mam iphone 7 a pochopil jsem spravne ze po aktualizaci na ios 12.0.1 se vsechny fotky a videa mazou primo a nepadaji jeste do kose jako v prechozi verzi ios???

Vložte vlastní komentář

celý text