Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  At jdou uz do 🍑, po nainstalovani IOS12 mi v aute nefunguje ani belkin cabel a nabijecka u 8pluska :(, mate nekdo stejnej trabl?

  Spíš sem měl problém s bezdrátovou nabíječkou od Belkinu večer než jsem šel spát dal jsem na ní Xko se 2% baterie a ráno jsem se probudil a stále 2% Tak jsem pak na rychlo během půl hoďky musel honit procenta nabíječkou od iPadu.

  A čím jsou nekompaktibilní? Vždyť už to bylo od Applu jednou certifikované, tak proč to na nové iPhony nejde? Je to softwarově zablokováno, nebo prostě Belkin na to hodí nálepku jen na iPhone X a tím to hasne?

  Bohužel je to tak, zjistil jsem to v neděli a teď mám dock prakticky k ničemu :/ Nechápu, kdo to zaříznul, když se Lightning tváří už x let stejně…

  Tak to muzu hodit do kanalu tu nabijecku, tohle se nemelo stat. Pul roku sem premyslel jestli si ten kram mam koupit a koupil, vypada hezky na stole. Ted je vsechchno pryc. Jsem na zacatku.

  Mám iPhone XS a nabíječka mi normálně funguje a z technického hlediska nevidím důvod, proč by neměla. To jako přestane fungovat i nabíjení v autě nebo přes USB v počítačích…. Hloupost. Prostě je napájení 5V, 1A = 5W.

  Lightning i vse je stejne. Nicmene Apple u novych iPhone umoznil do zarizeni daleko silnejsi odber z nabijecky nez bylo drive. Takze typicky u velmi nizkeho stavu baterie (kdy se telefon snazi brat z duvodu rychleho nabiti co nejvetsi odber) ten telefon tu nabijecku tak „zere“ ze to ne vzdy musi vsechny obvody stihat. Z toho duvodu se bezpecnostni chip nabijecky odpoji a telefon nenabiji aby nedoslo k poskozeni nabijecky ani telefonu.
  Muze tel v pohode nabit, ale pri kombinaci nekterych faktoru proste odpoji a nenabiji. Z toho duvodu vyrobce neruci za spravnou fukncnost a kompatibilitu neuvadi.

  „Nove“ modely techto nabijecek maji upravenou elektroniku ktera garantovane zvladne i tyto nove modely s velkym narazovym odberem.

  A dale Apple v nekterem z dalsich update iOS spravu nabijeni take mirne upravi.

  Neni to prijemne, ale prijde me tento postup ferovejsi a bezpecnejsi, nez odpalene nabijecky ci zarizeni. Obe jsou to americke firmy a nez resit „mozne“ tak radeji jedou na jistotu.

  .. podobny system je i u dvou lightning verze Belkin docku.
  Pokud date do nabijecky dva iPhone, vse je ok. Pokud dva iPady nekdy se nabiji pokud jen „baterka dojizdi kapacitu“, jindy se nicmene nabijeni odpoji ci se chova nestandartne. Neni to na tento odber certifikovano a proto to ani vyrobce neuvadi jako moznou kombinaci pouziti.

  A jo, najdou se lidi, ktere to proste napadne zkusit :- ), takze vyzkouseno osobne.

  Tím chcete jako říct, že do normálního USB v počítači se to už vůbec nesmí strkat? :-)

  Ne USB je resene vice, tyto nabijecky proste narazily na vec s kterou se v aktualnim stavu nekamaradi. Bud pomuze budouci uprava v iOS kde se to ma resit i s ohledem na problem locku a nenabijeni, nebo zustanou nekompatibilni a bude to resit onen „novy model“.

  Taky mám problém s nabíjením. Chvíli nabíjí a pak zase ne. Doufám, že to v iOS 12.1 upraví a bude to fungovat. Nebo máte nějaké doporučení na nějakou jinou?

  Ne USB je resene vice, tyto nabijecky proste narazily na vec s kterou se v aktualnim stavu nekamaradi. Bud pomuze budouci uprava v iOS kde se to ma resit i s ohledem na problem locku a nenabijeni, nebo zustanou nekompatibilni a bude to resit onen „novy model“.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.