Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mali ste ten Note nastavený na plný výkon? Štandardne je výkon nastavený na optimalizovanú spotrebu batérie. Dá sa to prepnúťna režim hrania hier a na max výkon. iPhone – pekný výsledok.

  fortnite je už od začátku optimalizovanější pro ios srovnavate zase jabka a hrušky ..

  Ano mozna to mohli v clanku podotknout ze hra je na ios urcite vyladenejsi, protoze je na nem dele, ale presto bych o srovnani jablka versus hrusky nemluvil, protoze pak by se ty platformy nedaly vubec srovnat. Ten test rika ze herni zazitek na Samsungu byl velmi dobry, ale proste na iphone byl lepsi, coz znaci, ze subektivne nekdo muze preferovat to nebo, ale XS max se minimalne Notu 9 jako herni telefon vyrovna a v defaultnim nastaveni samsung i mozna prevysuje (Androidy umi prepnout do herniho/vykonoveho modu, ale baterka pak jde rychle dolu).

  No to je okecávání chlapci a přitom stačí uznat, že ten nenáviděnej , předraženej s vystouplou čočkou iphone je prostě daleko za vodou. 😎

  Hral jsem na Note 9 i iPhone 8 plus a to co je na NOTE 9 za grafiku to je k pláči oproti tomu na ios. Stačí ten rozdíl v Lobby hry u NOTE 9 to pusobí dost rozmazaně

  A mali ste nastavený game launcher na performance mode a taktiež v systéme gaming mode ?
  Rozdiel je milión a jedna … Ja mám s9plus ktorý má rovnake SOC ako spomínaný note 9 a hra bez spomenutých nastavení ide biedne….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.