Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    K této akvizici nemělo nikdy dojít. Meli ty nabídky od Facebooku odmítat stejně jako to dělal snapchat a zůstat nezávislý. Od té doby, co instagram spadá pod Facebook, se vytratil jeho smysl jednoduchost. Z původní aplikace pro fotografy, kteří pomocí filtrů upravovali fotky a hashtagovali je, čímž je posílali do světa, se stala sociální síť pro teenagery. Už to není o fotkách. Reklamy jsou na každém pátém příspěvku, přiblblé instastories, zrušení chronologického řazení příspěvků, ztráta smyslu sledovat uživatele, protoze jejich fotky nebo fotky podobně muzu videt v sekci „hledat“, díky čemuž můžou fotografové na růst followerů zapomenout a followeři rostou jen známým osobnostem. No prostě hnus. Kdyby instagram vrátili tam, kde byl před rokem 2012, udělali by líp.
    Teba odchod těchto dvou mužů z Facebooku umožní vytvořit novou aplikaci, kterou budu navštěvovat s radostí tak, jako kdysi instagram.

    Marku lip bych to nenapsal, mluvite my z duse. Puvodni instagram ve sve jednoduchosti byl parada. Bohuzel facebook z nej udelal reklamni platformu, stejne jako predtim sam ze sebe.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější