Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Umite i poradit, jak tyto navrhy pro konkretni stranky natrvalo zamitnout? Bohuzel nektere weby, i kdyz mam heslo na iCloud ulozene, se nepredvyplni a pri prihlasovani iOS i macOS Safari nabizi nove heslo… takze prihlasovani je ted zlo, jelikoz vzdycky clovek musi zadat nepouzivat silne heslo a az potom ho zadavat :(((

  Nevim jestli jsem to spravne popsal, proste mi Safari nabizi nove silne heslo na login strance (i kdyz je heslo na iC ulozene)… no proste des :) za to teda asi nemuze Apple, ale dane stranky, ale jak se toho zbavit, to bych uvital…

  Jde nějak vypnout to vyplnění hesla pomoci Touch ID? Na iOS 10 to bylo rovnou vyplněné, takhle to musím nejdriv potvrdit otiskem. Ví někdo?

  Dobrý den,

  mám dotaz ohledně vyplňování odolných hesel. Na žádné stránce mi to nenabízí automatické vyplnění silného hesla. Všude se mohu registrovat a pak mi to nabídne možnost automaticky dopsat jméno a heslo ale nikde nemám možnost nechat si automaticky doplnit odolné heslo. Je mi líto, že lépe neumím problém popsat. Chtěl bych mít na každé stránce opravdu silné heslo.

  Děkuji

  Mam problém s heslem v mailovém účtu. V nastavení hesla k webům a aplikacím se mi ukáže heslo. Pokud ale jdu do poštovních účtů a jejich nastavení tak mám hesla skrytá (černé body). Existuje způsob jak tato hesla zobrazit ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější