Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Škoda, že čeští prodejci nedováží ocelové AW. Holt si budu muset počkat, až budou skladové zásoby (měsíc?) a pak vyrazit do Drážďan.

  Kdyz si koupim v Nemecku LTE verzi, tak az mozna nekdy zamrzne peklo a v CR spusti LTE eSIM nejaky Cesky operator, budou pak hodinky tady schopne LTE verzi vyuzit?

  Na webu Apple je uvedeno, že eSIM podporuje český T-mobile. Předpokládám, že ten to oficiálně ohlásí a příchodem iPhonu XS.

  T-Mobile sice bude podporovat eSIM ale to nebude nejspis platit na watch protoze esim a suplikatni esim je trosku neco jinyho. Takze si na esim do watch jeste nejakej patek budeme muset pockat.

  Ano LTE pro hodinky je jina technologie nez ta co bude v telefonech, nemohu se rozhodnout jestli koupit LTE verzi a cekat jestli to nekdo nekdy pusti, nebo usetrit a koupit u nas jen GPS :(

  Když si uvědomím, co věšchno se dá za 43.490,- pořídit, tak mi to prostě nedává smysly, abych si koupila věc, kterou za dva nebo tři roky stejně odložím. Jestli takhle bude Apple pokračovat, tak tady brzy budou pobíhat lidé se starými iPhony nebo budou přecházet na Androidy.

  Tak si to uvedomujte v gauci doma aniz by jste o tom nekoho zde informovala protoze to tady nikoho nezajima ;-)
  Clovek ktereho to zivy tak si hold priplati a jestli je 43000 hodne tak co pak za iMac 450k ?

  Tradiční fronty na novinky před drážďanským Apple Storem zcela zmizely. Navíc jsme se dozvěděli, že rezervací není letos tolik, aby pokryly všechny na prodejnu naskladněné kusy.

  Přitom před čtyřmi lety, když startovaly prodeje iPhonu 6, čekalo na tomto plácku před drážďanským nákupním centrem Altmarkt Galerie celou noc přes tisíc lidí. Letos tu bylo prázdno.

  Jako 24 tisíc za mobil bylo hodně, ale Apple nasadil laťku ještě výše a místo cenovky kolem 24 tu máme rázem o 10K více, takže za 34 se lidi asi moc nepohrnou!
  Nicméně mám sedmičku a zvažoval jsem dlouho, zda Xsko 256, nebo raději nové Xko z druhé ruky X 256 GB za 23 K v pohodě, nobo snad Xrko 128 GB…. Přece jen příští rok možná bude větší skok kupředu, ale kdo ví a nechce se mi čekat.
  Tak jsem nakonec předobjednal XSko 256 gb na IČ s prodlouženou zárukou cena přes cca 37 K. Ještě nějaký kryt a sklo a jsem na 40 K :-D

Vložte vlastní komentář

celý text