Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Cisla a realita … takze bych jeste pockal s tema spekulacema… zalezi taky na operatorovi a pripojeni atd.. takze to je jak s bezdratovym nabijenim.. rychlonabijeni je blbost jako vesmir…. vyzkousel jsem na X mnoho nabijecek i ty co podporuji rychlonabijeni a stejne to vyslo na stejno.. telefon se nabije do 70% rychle a pak to leze pomalu…

  Někdo se seknul v jednotkách. Moje 6S má běžně přes 100 Mbps.
  Celkově mě vývoj tohoto portálu mrzí, kdysi bylo jen pár článků týdně, ale všechny byly s vysokou informační hodnotou. Dnes to je stále více neodborný bulvár.

  Je potřeba si uvědomit, že se jedná o měření v USA, kde není LTE na takové úrovni jako v Česku. Proto jsou tamní rychlosti nižší než tady. Pokud ale zaznamenaly nové iPhony tak výrazné zrychlení tam, dá se očekávat podobná věc i zde.

  Je to dano rozsirenim nasi 3G site. Proto jsme na tom s LTE oproti zapadnim statum lepe – tento trend je stejny i v Polsku, Madarsku, Rumunsku. Naopak prechod na 5G site bude u nas pozvolnejsi stejne jako byl prechod na LTE v zapadnich zemich.

  Pokud by byla rychlost omezena sítí, tak by přeci dopadly oba modely na stejné hodnotě, pokud to je omezeno sítí a ne výkonem mobilu. Nebo se mýlím?

  Nevím kde je tedy chyba, ale já na svém ip7 naměřím bez problémů down 150mb/s, up 30mb/s, ping 31ms, samozřejmě čistý výhled na vysílač VodafoneCZ/Bohumín :)

Vložte vlastní komentář

celý text