Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tohle je vec, ktera me na ios vadi. Ma predstava je, ze pred spanim kliknu na jedno“tlacitko“ a automaticky se vypnou zvuky upozorneni, zeslabi vyzvaneni, vypne BT, vypnou data, vypne WiFi, zmeni se displej bud do nejakeho tmaveho modu, nebo alespon snizi jas. Je vopruz alespon polovinu tohoto delat manualne. V tomto je android lepsi, protoze takovych programu s profilama je hodne.

  Není potřeba žádný klik. Stačí jednou nastavit a je to. Podle mě každý chodívá většinou spát ve stejnou dobu, má nastolený nějaký režim. Takže stačí jednou nastavit a je to, při výjimečných událostech na nějaký čas upravit.

  Chodim na smeny, hodne nepravidelne, takze chodim spat a vstavam kazdy den jinak. Kazdopadne nemam rad jakoukoli „automatizaci“ ophledne zmen hlasitosti apod. Vse si chci nastavit v dobe, kdy chci ja a ne jak jsem to nastavil pred mesicem.

  Nicmene pomoci aplikaci Zkratky jdou krasne nastavit profily. Bohuzel pro tento ucel nejde nastavit hlasitost vyzvaneni, pouze hlasitost systemu, ktera na vyzvaneni nema zadny vliv. Jinak temer vse je nastavitelne a jsem s toto aplikaci na 95% spokojen.

  Já tedy nechápu jaký je rozdíl oproti dřívější funkci NERUŠIT s BUDIKEM a touto VEČERKOU.

  Pokud aktivují NERUŠIT třeba od 20:00 do 8:00 tak mi nic nebude zvonit a td.

  Pokud k tomu budu mít navíc VEČERKU od 22:00 do 6:00 v čem je rozdíl?

  Mě to přijde jako duplicitní funkce….. ?

  Ten rezim jeste ztlumi jas displeje na minimum. Takze kdyz se podivas na mobil „v posteli“ tak by to to nemelo vypalit oci 😅

  Mas pravdu. Ja to ted taky testoval 2 dny a na hlavni obrazovce nevidis zmeskane volani a notifikace. Ty vidis az telefon odemknes a kouknes na notifikace. To je trosku nesikovne, takhle sem zvedl telefon a videl jsem hned zmeskane volani apod. No asi zustanu u HW bocniho tlacitka na ztlumeni ;-)

  Da sa nastaviť aby ma to upozornilo na vybrané app… napríklad nechcem aby ma telefón cez spánok vyrušoval upozorneniami ale pri určitej app chcem aby mi cinklo upozornenie…. je to môžne?

Vložte vlastní komentář

celý text