Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Cílová skupina je v tomto případě asi 1%. Já jsem skupinový hovor nikdy nepoužil a asi bych se ani nedovedl plně soustředit.

  Že jsi to nepoužil ty snad neznamená, že cílovka je 1%. :-) Naopak si myslím, že tuhle funkci bude používat hodně lidí. Já to určitě uvítám.

  Je to možné. Bavili jsme se o tom s kolegy, kdysi se to jmenovalo „konferenční hovory“, nikdy to nikdo nepoužil, taky to asi bylo v plenkách. Jsem zvědavý, jak to bude fungovat.
  Já to nepotřebuji, stejně jako nevidím hlavní smysl iPhone si posílat nablblé MEMOJI.

  @mike-biker: Konferenční hovory jsou ve firmách běžně používaná věc – rozhodně ne 1%. Je spíš otázka, kolik lidí to bude používat na FaceTime, který je čistě jablečná záležitost a nemá klienta pro jiné platformy.

  Zaujimava reakcia citatela APPLELOVER. Menej ako 10% pouzivatelov = zbytocnost. Aj kardiostimulator pouziva menej ako 10% ludi, takze zbytocnost ? Kazdopadne ja patrim do skupiny ktora planuje pouzivat Facetime takym sposobom, kedze zijem v zahranici a chcel by som sa stretnut aspon takou cestou s viacerymi ako jednym clenom svojej rodiny / priatelmi v tom istom case. A to si myslim ze na Slovensku je vela…..velmi vela tych co vypadli z krajiny a mohli sebe aj tym doma kupit ipad alebo iphone bez bolenia hlavy a vyuzivat napr. Facetime kvoli vysokej kvalite obrazu a spolahlivosti. A to sa nebavim o tom ze je to dobry krok ako dalej motivovat firmy k nakupu apple zariadeni.

  Ja si taky nedovedu predstavit nekomu skupinove volat a navic kdybychom se vsichni videli. Uplne zbytecna funkce. Radeji kdyby uz zprovoznili Aplle pay.

Vložte vlastní komentář

celý text