Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Neí to zase nějaký recyklovaný článek? Já už všechny tyto „zrychlovače“ nastavoval asi před rokem a určitě to nebylo všechno z mé hlavy.

  MÁM DOTAZ OHLEDNĚ iOS 12. 🙏🏼 Může mi někdo vysvětlit, jak v nastavení – baterie, fungují pod grafem informace o displeji? 🔋Např. celou noc byl vypnutý displej a já tam mám u položky vypnutý displej 0 min. Zapnutý displej taky nesouhlasí. Co to je za kravinu? Kde je staré dobré „využití“ a „pohotovost“…? Když na telefonu nejsem, snad vypnutý displej by měl ukazovat minuty/hodiny apod. ne…? Je tu někdo kdo to má stejně, nebo kdo měl zkušební bety a rozumí tomu? Díky.

  Předpokládám že „Vypnutý displej“ je práce na pozadí. Stahování pošty atd. „Zapnutý displej“ je jasný. Časy jsou součty za posledních 24 hodin. Tak tomu rozumím já, ale neručím za správnost.

  Děkuju moc za komentář. Aktualizace aplikací na pozadí mám vypnuté.. (ale i když v baterii kliknu na nějakou aplikaci ze seznamu, stejně je tam na pozadí tolik a tolik minut). Včera večer aktualizace v 19h, telefon celou noc ležel na stole – čili vyplý displej, dnes ráno tak samo, ležel netknutý, a pořád je to 0. Nerozumím tomu.. uvažuju zda se nevrátit na iOS 11. Pohotovost, využití, vše pasovalo a člověk měl přehled. Přece údaj „zapnutý displej“ se taky aktualizuje a načítá co minutu…

  Má už někdo iOs 12 na 6sku? Jak to funguje?

  Mám na SE, přecházel jsem z 10.3.3. a šlape to krásně. Animace rychlé, otvírání taky. Když jdete na domovskou stránku tak nečeká se na animaci než se aplikace zavŕe ale rovnou jde rozkliknout další takže fakt valí.

  To chtělo hodně odvahy tenhle krok udělat, když promyslím na to, že už we nelze vrátit zpět. Jinak ano, ios 12 mám od první bety a myslím že tentokrát Apple odvedl lepší práci než vloni.

  Sice mám 6plus ale u mě naprosté zrychlení systému a řekl bych , že o dost . Antutu iOS 11 82000 bodu ios12 102600 bodu . Vůbec se neboj to aktualizovat .

  Zkusil nekdo uz na ty 5S v praxi? Teorie pekna, ale zajimalo by me jak to beha doopravdy. Nejen jak to je nebo neni svizny, ale i co to dela s vydrzi baterie atd.

  Nevím, co řešíte, ale jel vývojářskou verzi po celou dobu na iPhone 8 a naprostá paráda.
  Žádný problém s baterii nemám, ta rychlost a svižnost je neskutečná.

  Po benchmarku v AnTuTu mám 236 757 bodů – což je pěkný :-) viz. http://screenshot.cz/SDLA0/ .
  Pro každé zařízení je aktualizace pouze bonus, a pokud čtete občas bláboly, jak někomu něco nefunguje – tak s tím jsem se ještě nesetkal, a to jsem uživatel i dalších zařízení od Applu.

  Jednoduše iOS 12 byl opravdu ve vývoji dlouho a těch betaverzí vyšlo mraky.

  No já jel většinu betaverzí na iphone 6 a co se týče rychlosti tak spokojenost,ale baterie spíš o něco horší řekl bych. Tak mám obavy aby na 5S ten zvýšenej výkon nebyl podepsanej na výdrži baterky ještě víc. Je mi jasný že osmička a podobně „nový“ telefony nemaji absolutně nejmenší problém s běháním systému (ještě aby jo) ale tyhle obstarožní kousky jsou zadejchaný už jen tím že běží samotnej systém, tak proto se ptám na něčí osobní zkušonosti :) Jinak na YT je video kde týpek porovnává výdrž od 5S až po 7 a je tam průměrně o cca 20% horší výdrž u ios 12 oproti 11.4 Ale jen nechá telefony ležet s rozsvíceným displejem, takže opět žádnej solidní test,prostě reálná praxe nikde..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější