Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ony už vážně nevědí na co by si stěžovaly dřív. Když by udělali malý iPhone „pro ženy“, tak to bude sexistické. Velký telefon je taky špatně, protože mají malé ručičky… OMFG
  Na velikosti přeci nezáleží ;)

  já teda když jdu po městě tak vidím baby hlavně teda s pluskem a vždycky si říkám že bych tak velký telefon prostě nechtěl, tak nevím, kde je problém 😃

  Přesně to mě napadlo, že nejvetší pádla všech značek vidím hlavně u nich. To skoro vypadá, že chce někdo pošpinit Apple nebo to je naopak guerilla, aby se to dostalo zadarmo do světa, že maj nový velikosti. :-)

  Me začinaji vadit feministky a jejich fašistycke metody utlaku to je taky začnou delat menší?At si uvedomi ze ne všichni maji ženy jako menecene ale tahle ta jejich organizace ukazuje jejich inteligenci(myslim femini)

  Váš komentář má hlavu i patu. lol

  Vite co je fašismus? V čem je ozvání se několika žen fašistický panebože? A ještě k tomu mají pravdu!

  @vojta: zřejmě byste měl více času věnovat studiu, abyste rozpoznal základní fašizující prvky feministického hnutí. Musíte se více snažit. Jakubův post má totiž opravdu hlavu a patu a vcelku trefně to pojmenoval.

  Tak ať si ho prostě nekupujou. Já v tom problém nevidím. Mě se taky nelíbí velikost a je to důvod proč to nechci. Ale ztrácet čas rozhořčenými dopisy Applu nebo burcování okolí, nehodlám. :D

  Potřebovaly by poradně vypr**t, aby nemyslely na pí**viny. iPhone 6 ji přišel moc veliký, tak si koupila SE… No to je pí*a. Sorry, nejde napsat jinak.

  A proč ? Mně přijde cokoliv nad 4,5″ taky velký a proto mam SE. 5″+ pádla jsou zvrhlost a povedlo se mi už jedno rozsekat, páč se to nedá normálně držet v ruce, Kor při tý tenkosti, je to jak držet velkou žiletku.
  Bohužel SEčko byl poslední telefon od Appla, co jde ovládat jednou rukou. Je úchylný vidět lidi jak jednou rukou drží „mobil“ a druhou šmrdlaj po obrazovce. Dřív jsme se lidem s velkýma telefonama všichni smáli, dneska už to děláme jen my s rozumem.

  Krtku, Krtku. Tím, co jsi napsal si jen dokázal, ze mas rozumu opravdu na rozdávání. Ano. Ten, kdo používá malý displej má rozum 😂😂😂.

  Alespoň je může nějaký muž zachránit, když jim ten mobil podrží 🙂. Vidí, že se bez silného může který bude vést jejich vztah a chránit ji jako slabou polovičku neobejdou. Boom, a máme po té rakovině s názvem feminismus.

  Co to je za blbost?
  Vždyť tyhle obří velikosti jsou snad jenom kvůli ženským.
  Normální chlap si to nekoupí, protože by mu to urvalo kapsu.
  Jinak ale pokud to pomůže k menšímu iPhonu, tak ale jedině dobře.

  no jistě…taky by mohly zažalovat Mercedes nebo BMW, že jejich auta (GLK nebo X6) jsou velká a nevlezou se jim do jejich malé garáže. Bóže můj, kdyby to napadlo nějakou pipinu, ale vzdělané ženy? Otázkou je, jestli celý tento článek není nějaký kec.

  Apple, nejvic virtue signalling firma soucasnosti, kde uz jsou kvoty i na to, ktera pipka vystoupi na podiu, a navezou se do nic zrovna feministky. To nevymyslis. Proste levicakum se nezavdecis.

  Na druhou stranu, pokud jim Apple neukaze prostrednicek, mohli bychom se zajimavou cestou vratit ke kompaktnim telefonum.
  Podle hesla vsechno spatny je i pro neco dobry. Spis to vidim ale na ten prostrednicek. Virtue signalling vodcamcad pocamcad, zejo Apple?

  Tady je názorný příklad (tedy za předpokladu, že to není Hoax), jak mají někteří lidé hovno co na práci. Kdyby baby pořádně makaly a staraly se o děti, na podobné kraviny by neměly čas.

  Akce feministek mi z 90% přijdou přinejmenším pitomé a kontraproduktivní, tady jim ale držím palce. Na gender věci Apple slyší a třeba je to dokope (konečně) k iP SE2. iPhone mám od 3G a ruce mi od té doby nevyrostly :))

  Přes všechny ty útoky na ženy.. Mně taky vadí, že můj další telefon bude o velký kus větší! Chci telefon ovládat za chůze jednou rukou. Proto mám SE. A prosím nereagujte, že si ten větší nemusím kupovat…. Ano, to vím. Ale kombinace malého telefonu do kapsy se skvělým výkonem mě nadchla. Na větší věci mám iPad. Ale neumím si představit práci s iPhoneNote, ani kuře, ani orel :-(

  Bohužel větší si časem budete (budeme) muset koupit. koukal jste se poslední dobou na nabídku, co se dneska prodává ? Já už obepsal i ofiko distributory a tvářej se jako že o ty jejich pádla nad 5″ někdo stojí. A prej nikdo menší telefony nechce… tak proč jim asi píšu a ptam se na a uvedení menších modelů ?

  Já si schválně koupila plusko, protože klasické s na mě bylo moc malé, tak když je to pro mě pádlo, tak si to nekupuju, ne? 😂🤦🏻‍♀️ Celkově jsem hobit s malýma rukama, ale velký telefon jsem si koupila dobrovolně. 😂 Když ho používám, držím ho oběma rukama, za tu dobu se mi fakt žíly nezkrátily. 🤷🏻‍♀️😊

  Nejsem feministka ale rozhodně souhlasím s tím, že nové iPhony jsou prostě moc velké. Zůstanu u SE dokud to půjde a snad Apple pochopí že byla chyba ho vyškrtnout a vydá nástupce. Ať má displej větší, ale celková velikost ať zůstane jako u současného SE. Zkrátka ať dá na výběr a kdo chce velký telefon, má na výběr, kdo ale chce malý tak už na výběr nemá… :-(

  Ne, vážně. Telefon je věc kterou buď chcete nebo nechcete. Její velikost tvar a barva se řídí poptávkou, výroba smartfounů není charita. Diskriminační by bylo, pokud by vás někdo vyhodil z práce, protože nepoužíváte velký telefon… Ale bůh ví, jak to s těma feministkama je, tyhle zprávy bývají nafouknuté…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější