Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Palo Alto a cele silikonove udolie muslelo byt uzasne miesto na zivot, az do roku 2008. Teraz je cela oblast znicena najvascou „inequallity“ a najvyssimi cenami byvania. San Francisco je doslova posrate od bezdomovcov. Takisto ludia co dochadzaju do firiem ako Google alebo Facebook, stravia v zapchach kazdy den hodiny casu.

  Steva Jobse můžete buď nenávidět, nebo milovat, nic mezi tím.
  Je tady ovšem taky možnost, že ho máte úplně u prdele, a to je můj případ:)

  Taky tak, je mi u prdele! Jen to potvrzuje to, že lidi jsou jen tupé hovada bez mozku. Ostatně tak, jako uživatelé iOS :-) Naštěstí se to nyní mění a iOS kopíruje android kde může, už začal staršími verzemi, nyní naplno zabral 11ctkou a pokračuje 12ctkou, možná ve verzi iOS-54 ho konečně dožene :-D

  By mě zajímalo, co vede uživatele Androidu k tomu, že si čte články na webu o Applu a ještě navíc má potřebu trousit tady s****y. Tohle je jedna z věcí na internetu, která mne nepřestává iritovat. Ale je to prostě asi daň za anonymitu.

  Tak jako je tobě Jobs u prdele, tak je mě zase celej Android, vůbec se neseru do jeho kritizování a celkové se něj nezajímám ! Ale tobě koukám leží iOS v žaludku že lezeš na weby zaměřené přímo na Apple !

Vložte vlastní komentář

celý text