Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je zde nekdo kdo vi, jak presne esim funguje? Mam spis konketnejsi otazku. Budu moct mit v telefonu pouze esim bez klasicke sim?

  Esim by měla běžet na čipu který je integrovaný na základní desce v telefonu. Tudíž klasická sim již nebude potřeba. Všechny údaje a informace z klasické sim by měl operátor nahrát přímo na čip esim karty.

  eSIM v iPhone bude fajn, ale eSIM v Appple Watch je mnohem důležitější protože pak už nebude nutné s sebou pořád nosit iPhone!!!
  S českými operátory byl vždycky problém…na to jak jsme dobří v bezkontaktních platbách, tak jsme špatní s uváděním nových technologií v oblasti komunikace. A do háje…proč ještě neběží Apple Pay!!! Sice nevím jestli Apple Pay funguje bez iPhone, ale uvědomte si tu parádu vyrazit ven jenom s Apple Watch a Air Podama…!!!

  Co je to za blbost – testování? Všichni mají stejný SW který se dá zapnout nebo vypnout… takže je to pouze o obchodních podmínkách a operátorům se esim nelíbí

  „fyzická“ simkarta umí něco, co esimka nedokáže. jeslti to je tak, že mobilní operátor tohle přehlíží protože nemá data, že se k tomu postaví až to bude vědět, potom odmítá nést zodpovědnost za cokoliv a neponaučil se. pokud nemá na to kvalifikované odborníky, pak nevím kde je problém někoho oslovit. točíme se tu pořád do kolečka. já si přeju mít paeagas simkartu, ta umí pro mě něco, co jiná simkarta neumí. je to tu s hvězdičkou – tenhle příspěvek. asi to je teda osobní.

  Docela zajímavé je, že český T-Mobile je přímo na stránkách Apple uváděn jako operátor, který eSim podporuje https://support.apple.com/en-us/HT209096

  Řekl bych že to je proto, že má info od T-Mobilu že službu spustí cobydup (během pár měsíců). Fakt by to bylo super.

  To bych čekal, že by tam Apple měl něco jako již brzy nebo tak něco. Jinak k eSim pro Watch. Zdá se mi, že tam musí být nějaký jiný problém proč to nepouští do Čech. Když se podíváme na seznam zemí v EU, kde se Apple Watch 4 budou prodávat tak je jich tam několik které mají jenom jednoho operátora (Itálie, Francie, Dánsko). Takže buď je to jenom fáma a nebo to je něco co požaduje náš zákonodárce, protože jsme jako obvykle papežštější než papež.

Vložte vlastní komentář

celý text