Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Blázni blázni, tá cena to je nenormálne aby mobil stál toľko ako jeden top laptop!!!!

  Nechci obhajovat cenu, ale v posledni dobe travim cim dal vice PRACOVNIHO casu na telefonu nez na svem MacBooku (a ten je vyrazne drazsi nez iPhone)…

  Telefon používam uplně stejně jako počítač.. dřív byl telefon opravdu na telefonování a chápu, že by nikdo nedal 30000 za zařízení které používá na 10hovorů denně, ale když telefon používam na 70% práce s mailama, webem a pracovníma aplikacema.. proto chci to nejlepší co je na trhu.

  DK a mXMach, to myslíte vážně? Moje práce by na telefonu neobstála, nedovedu si představit, že bych vedla svůj eshop z telefonu, na telefonu psala faktury, nebo třeba dělala grafiku, ale jo, pokud považujete za práci sjíždění webů, hraní her a facebook, tak to pak jó :-D pánové :-)

  Facebook nemam, na telefonu mam jednu hru a faktury mi pise fakturantka. :-) jinak na Eshopu asi moc faktur psat nemusite ne? To dela webovy system sam. Prijate faktury jen preposlu pani ucetni atd atd.. zatim na vse staci telefon.

  “Top laptop” za 30-40k? To asi neee :D Ale že je ta cenovka na telefon šílená máte bezesporu pravdu. Byl sem docela nemile překvapen, ale nenadělám nic. Android nezkousnu, tak nemám na vybranou.

  Budeš se divit, ale „top laptop“ opravdu seženeš za 30-40K, ale ne ten od Apple, ale s Windows, kde si můžeš nainstalovat jakýkoli os (včetně hackintoshe, při troše štěstí). Ale pravdou je, že pokud bereme TOP, jako opravdu TOP, tak i ve Widloidním světě jsou TOP laptopy přes těch 40K (např ThinkPad X1 Carbon 6gen. ;-)

  Může mi někdo vysvětlit proč jsou u nás hodinky jen hliníkové ? Bude časem i nerez nebo nic ? Vůbec se o tom tady nepíše.

  Bohužel nerezove jsou pouze s cellular čipem. U nás služba ještě neni spuštěná a proto tu nejsou no. Jediná možnost Apple a Amazon Německo.

  Víte někdo jak to může vypadat v Dráždanech v pátek/sobotu? (zkušenosti z předchozích let). Chtěl bych si tam sjet koupit hodinky, ale rozhodně tam nechci ležet ve spacáku před Apple store :D díky za feedback.

  Nechápu proč to tolik lidi dokáže takto rozhodut😀 proč si proste každý nemůže koupit co chce bez komentu typu “jak si to někdo může koupit”…někdo si kupuje drahé hadry protože se mu líbí, jiný zase drahou kosmetiku protože ji má proste rad…omg lidi nebuďte tak neprejicni…🤷‍♂️🙂

  Tu každý píše že, keď nechceš tak si ho nekúp alebo keď naň nemáš tak nepíš komment atď!
  Môžem ísť teraz a kúpim ich aj 10, ale to ze mám nato ešte neznamená že nemám mozog, proste tu veľa ľudí nechápe, že cena je prehnaná zato čo ten mobil ti ponúka! IPhone sa roky neukázal ničím novým a teraz to je tak isto!

  No nevím s tím mozkem. Můj první notebook Tulip mě stál 80tis, vážil 4kg a uměl toho asi 1% toho co dnešní telefony. Za Nokii 8210 jsem dal dvacku za psiona přibližně stejně a uměly toho dohromady asi 2% toho co dnešní iP. Kdybych na iP X měl (stačí na jeden, nemusel bych jich kupovat 10 😂) tak neváhám. Takto mi musí stačit moje SE/128GB. Ale AW2 vyměním za čtyřky. Hned příští týden objednám. Mám rád moderní technologie (i když jsem již na penzi) a líběj se mi i jiné telefony, ale prostě se mi nelíbí android.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.