Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Apple už v iPadech pro používá usb-c controller, (Cypress CYPD2104), prostě jen vyvádí piny na osvědčeny Lightning. Tak jaký zásadní interní redesign? díky němu jsou ipady pro kompatibilní s usb-c power delivery standardem.

  Reagovat

  proc by mel mit ipad usb-c? kdyz apple pencil ma lighting a pres ten se i paruje? vube nechapu vasi potrebu porad nekam cpat cecko

  Reagovat

  Když se vymysleli konektor USB-C, modlil jsem se aby se toho neujal Apple, ale neměl na výběr 14 let se o to tahle planeta pokoušela to sjednotit. A co se toho týče bude to další konektor jako je micro USB bude se ten střed lámat mám to vyzkoušené jak na starších typů konektorů tak na USB-C. Pravdou je že to mají dobře zpracované ale to nijak nebrání faktu že se to láme. Zřejmě Apple sází na bezdrátové nabíjení…

  Reagovat
  Mejor Mundo

  Apple nepředstavil iPady z jednoduchého důvodu.Chce zatím větší prodejnost iPhone a Watch 4.iPady představí spolu s Airpods později.Vyplatí se mu to,jelikož v minulosti se lidé rozhodovali jestli nový iPhone nebo raději iPad.

  Reagovat

  Ještě bych doplnil že Lighting kabel byl opravdu asi nejpropracovanější konektor které se applu povedl, který hanili jen hlupáci slovy „kabely jsou drahé“. Pokud mají na zařízení, tak nemají na kabel?

  Pokud se zlomila hlavička (což se mi nikdy nestalo, ale najdou se borci), tak se pouze vyměnil kabel. Až se zlomí tělísko v konektoru.. ale co dyť je to už jedno :)

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek