Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nadpis v CJ, clanok v SJ… to si hovoris zurnalista? Uz daj aj clanok v CJ ak mas problem…fuj

  Slovensky tu jsou jenom články o Tesle, protože je píše pořád jeden a ten samý autor. Takže pokud uvidíš článek o tesle, na 99% bude ve slovenštině.

  Čo máš za problém, další jazyk ti len prospeje. Keď sme sa my Slováci naučili perfektne vašu češtinu tak sa naučte aj vy slovenčinu.

  Problém s tím nemám. Když si chci přečíst něco o Tesle, tak jdu stejně na jiné weby, kde se toho dozvím více a mám větší jistotu, že se tomu dá věřit.

  A když už píšou články ve slovenštině, proč píšou nadpisy česky? (řečnická otázka, odpověď všichni známe)

  Nevim co porad mate proti clankum ve slovenstine? Sak to neni madarstina ze by ste tomu nebyli schopni porozumet ne?Kdyz se vam to nelibi tak je nectete a prestante neustale napadat autora nebo lsa

  Když to poznám už z nadpisu, tak to otvírat nebudu, takhle to není poznat a o to jde. Takhle to vypadá, že se i LSA za tu slovenštinu stydí, když to nepřiznaj už v nadpisu. Jde jim jen o kliknutí.

  Vážený pane Bad, kdybych se styděl za texty v jazyce slovenském, pak věřte, že bych ve své firmě nezaměstnával člověka jenž píše texty v jazyce slovenském. Důvod je jednak z hlediska seo a druhak z hlediska různých newsfeedů jako je seznam, google news atd. Děkuji za pochopení. A pokud jste přesvědčen že nám jde jen o kliknutí, pak prosím neklikejte a ušetříte si čas a nervy.

  Beru si radu majitele webu k srdci a nebudu klikat, ani chodit na tenhle web. Je to otravný. Kdyby bylo aspoň za nadpisem v závorce nebo nějak trochu označeno SK tak to beru, ale tohle je fakt otravné, takže nashle.

  To Roman Zavřel:
  Teda to je slovo chlapa. Děkuji za reakci, málokomu se poštěstí, aby mu odepsal přímo velký Boss.
  Beru si to k srdci a budu se snažit sem nelézt.
  Jen tak dál.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.