Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To u Applu musí být prudce inteligentní analytici, když na to přišli až „teď“ :D To „omlouvání“ nebo „logičnost“ některých kroku Applu je fakt k smíchu. Nejsem odborník, ale řekl bych, že je to mnohem jednodušší. Uživatelé chtějí prostě větší obrazovky, a výrobce vyhodnocuje poptávku, kde je ono „lidé nevědí co chtějí, dokud jim to nedáte“

  Apple nedělá nic z toho co dělá proto, že by to chtěli zákazníci. Apple pouze zákazníkům nabídne produkt, který je podle Applu pro ně ten nejlepší a sedne si s jejich marketingovým plánem.
  Kdyby zákazníci chtěli pouze nesmyslně velké obrazovky, tak by iPhony nebyli nejprodávanější telefony na světě…
  Z toho vypliývá, že i uklizečka zaměstnaná v apple bude mít větší povědomí o tom co se děje ve světě marketingu než vy. ;)

  Inak povedané applu ide iba o to ako z ľudí dostať čo najviac peňazí. Nezáležalo na tom čo chcú. Ak apple povie že takto je to správne všetci budú ticho súhlasiť. Lebo apple.

  … Ale snaží se zase jít na prachy. To jsem nevěděl, že i tohle je strategie :D Ale u Applu už mě nepřekvapí nic, hlavně, že se posmíval Notu.

  Este za Steva to bolo o nejakej kvalite, dnes je to o akcionároch, ktorý chcú tučne zisky a preto sa aj zmenila celková koncepcia (mnoho rôznych modelov aby sa pokryl čo najväčší trh) a nie náhodou pripomína tento stav históriu.

  Nemyslím si, že být Jobs na živu, vypadalo by to jinak. To co Apple dělá, dělal vždy stejně dobře. Telefony mají své hranice možností, od kterých (dle mého názoru) už nejsme moc daleko.
  Už to bude jen o výkonu a lepších foťácích… Revoluci bych v tomto odvětví už nečekal. To samé jako s počítači…

  Apple býval průkopník, ale dnes vyjma Face ID už jen dohání Samsung a další značky, viz bezdrátové nabíjení, viz voděodolnost apod…

  Pekne bludy. Zasadne si kupujem čo najmenší formát telefónu, pretože nemám záujem s ním pracovať viac ako je nutne. Naopak k tefonu si kupujem ja tablet a ten používam na konzumáciu obsahu, zábavu a iné.

  No ten se ti ale asi blbě nosí v kapse 😬😬😬

  Pouzivam standardnu tašku pre notebook, má prehliadku aj na iPad, takze sa mi nosí viac než pohodlne. A z tabletu sa lepšie číta content ako z mobilu. Nebudem zatiaľ meniť tento zvyk.

  Áách, ta úvodní fotka 3G vs 7 Jet Black 😍
  Škoda jen, že s 3G člověk mohl dělat cokoli a záda byly jako nový, zato 7 mám v krytu a záda jsou podrápaný až hrůza 😭😭😭

  Myslím, že je to spíše opačně. Ten co chce hrát hry, nebo jinak využije velký dispej, tak si prostě koupí větší telefon. Ten co chce jen telefonovat, si koupí menší.
  Nic jiného bych v tom nehledal.

  Přesně! Fakt geniální analýza a hluboké souvislosti v širokém kontextu :D
  Mám kolem sebe dost lidí, kteří neřeší cenu, ale SE jim vyhovuje kompaktností. Samozřejmě jsou dost zaneprázdněni na to, aby půl dne čuměli na videa nebo honili sem tam nějaké bubliny..
  Já si budu kupovat SE dokud to bude udržitelné nebo dokud někdo „geniální“ nevyužije tuhle díru na trhu po malých hi-end telefonech.

  Velikost SE je již opravdu minulostí. Už vidím jak na tom hledáš něco na internetu, čteš maily, obsluhuješ banku apod. Určitě to jde ale je to velice nekomfortní. Sám mám sedmičku a už se nemůžu dočkat o trochu většího XS – to je hned jiná soutěž 😃👍

  Tvrzení analytičky nedává smysl a zajímavé je tak leda tím, že je schopná tohle vypustit ven. To, že lidi, co se dívají na videa a hrají hry, si pořídí větší telefon, je logické. Že někdo, kdo je nucený koupit větší model, protože menší se už nedělá, začne sledovat videa a hrát hry je kravina. Pokud analytička neumí vyhodnocovat kauzality a je schopná vypustit takvou sračku, pak nemá vůbec dělat analytičku, natož se veřejně vyjadřovat. Ale mám pocit, že to bylo původně jen konstatování a někdo chytrý z toho udělal závěry.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější