Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Podle mě proto, že TV jako takové už v dnešní době nedávají smysl. Mnohem větší smysl má vyrobit jen obyčejný panel s HDMI vstupem a k tomu pak třeba Apple TV, která dnes díky aplikacím dokáže nahradit všechny přístroje, které se stále cpou do TV.

    Naprosto přesně. Klasická televize je úplně mimo. O tom, že stačí jen panel s hdmi jsem psal už před lety. Na klasické televizní vysílání se skoro nedívám. Absolutně mi nevyhovuje, když kvůli oblíbenému filmu nebo seriálu musím být v určitou dobu přikovanej před televizí. Roky to řeším nahráváním pořadů na set top box. Vyhážu z toho reklamy a pak se na to v klidu podívám. Apple TV je taky super. I když u nás ten obsah pořád pokulhává, ale hodně se to zlepšilo. Všechny nové filmy co dávají teď v kině, jsou za pár týdnů na Apple TV. A cena super. Nejdražší film stojí 329,- na koupení. Na půjčení 79. Když si vezmete, kolik stojí lupen do multiplexu. Většinou nejdu sám, takže 2×189 a máte 380. K tomu cesta do kina, cesta z kina, kola z mixu za 99 a když máte smůlu, tak vás ruší nějaky uhihňaný hovádko. Pokud máte dobrou telku, zážitek je dobrý. S kinem se to samozřejmě srovnávat úplně nedá, ale i tak je to super. Pokud by se prodávaly jen panely bez TV tunerů, reproduktorů atd, cena bude taky jinde. Třeba se někdy dočkáme. Apple by to mohl prubnout, prodávat k Apple TV jen externí panel. Zvuk řešit přes HomePoda a pokud by si někdo nemohl pomoct tak na chytání TV signálu vám stačí set top box za 1000 kaček.

    Plně s tebou souhlasím. 🧐🤠 V tomhle máš naprosto pravdu, krásně řečeno🙏👏🏼👏🏼👏🏼
    Mám doma Telku 4K HDR .. 160cm, a na ni mám napojené domácí kino (5.1)+ satelit a Apple TV. Satelit mám jen kvůli pozemnímu vysílání. Ale téměř se na to nedivám. Spíš preferuji ty předplatné seriály a filmy( kde nejsou debilní reklamy).

    Presne tak,panel s hdmi a pripojiť si ktomu čo potrebujete. Tá dnešná ponuka smart_tv je katastrofa(kopec balastu a funkcií o ničom).Platíme za veci čo nechceme

Vložte vlastní komentář

celý text