Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to len HOAX Apple si nezruší svoj dokonalý lightning port na iPhone

  Neviem, či si si prečítal ten článok ale, nikde nebolo spomenuté, že by sa mal rušiť lighting, ale že už nebude v balení kábel usbA-lighting, ale bude náhrada v podobe usbC-lighting.

  Tak tak, asi by to chtělo přečíst článek, ne jen koukat na titulní obrázek na facebooku. Mění se konec do pc či nabíječky, né konec do telefonu

  Ja len dúfam že tým pádom zlacnejú káble USB C lightning lebo dať 30€ za tento kábel je že dosť a kvôli nabitiu iPhonu vyťahovať redukciu sa mi tiež moc nechce

  Kupuješ si telefon jehož cenovka překračuje minimálně 800 Eur a 30 Eur za kabel je moc peněz ? tak si kup konkureční android kde máš kabel za míň než 1 euro… to máš jak s autem..přímá úměra..

  Že bude jednotný konektor na všech zařízení v rámci EU je super, ale proč proboha USB-C. Proč vždy tihle inženýři navrhnou tu nejhorší možnou variantu. Ten plastový hajzl se uvolní po čase stejně jako v micro usb. Přesně proto obdivuji lighting a chápu, že jde už o zastaralou, věc kvůli rychlosti přenosu, ale tohle je zlo. Když se říkalo že Apple není to co to bývalo, tak pořád ještě byl, teď to teprve přijde. Když se zlomil lighting (nikdy se mi to nestalo, ale najdou se takový borci), tak se koupil nový kabel. Až se zlomí ten v konektoru, tak to bude super a v nejlepším se to stane v zahraničí nebo někde, kde to zkomplikuje život a v tu chvíli mi bude úplně jedno, že jsou všechny nabíječky stejné, když nebudu moci nabíjet.

  Treba čítať s porozumením! píšem to už druhý krát, NIKDE neni napísané, že Lightning sa zmení za usbC, ale že namiesto káblu usbA-Lightning bude  dodávať káble usbC-lightning!

  Uz mi je to jasne ze ludia v CZ maju problem citat text v Slovenskom jazyku ked nechapu textu v rodnej reci.
  Je to na smiech.

  Co to meleš ?! Hned první příspěvek v diskuzi je snad od českého čtenáře? Pro smích jsi ty! To, že tu jeden domácí nepochopil obsah článku ještě neznamená, že budeš všechny Čechy házet do jednoho pytle … to se raději pouštěj do diskuzí na slovenských serverech.
  Btw, je mi 49 a se slovenštinou nemám problém!

  Pozri sa na co som reagoval.
  Alebo aj ty mas ten problem?
  Ja budem chodit kde ja chcem do toho teba velke …. vies co

  To můžeš, ale nemusíš se navážet do někoho, kdo si „třeba“ v rychlosti přečetl článek a ne zcela pochopil. Jak jistě uznáš „chybovati je lidské“ a proto hned nemusí mít problém se čtením slovenštiny … kapišto!
  Nebo ty jsi snad neomylný génius?! 😉

  No vida, i já jsem zachyboval … překlikl jsem se a místo češtiny jsem napsal slovenštiny 😉

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější