Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To bude zase utrpenie pre bratov z CZ precitat to v Slovencine :).
  Este ze je translator.
  Zatial som nevidel Slovakov stazovat sa na clanky v CZ jazyku…
  Cim to bude?

  Zapamatujte si autora Článku Tomáš Varga. Autora vidíte na úvodní stránce a tím pádem nemusíte klikat a brečet, že to je slovensky. Youre welcome

  Ja s tim problem nemam, diky za zajimavy clanek.
  Nedavno jsem videl mapu tech spolecnosti, ktere vlastni nebo se na nich nejak podili. Fakt nechapu, jak to muze jeden clovek stihat (samozrejme chapu, ze se lisi podil pozornosti, ale neni to jako mit prilis velky dum, ze).
  Celkem by me zajimalo jake problemy realne rozhoduje a kolik casu stiha venovat rodine. Celkove ten clovek musi mit zajimavy „framework“ pro efektivitu.

  Pro ty co by chtěli Elona více pochopit a nahlédnout do jeho života jak z pracovního tak osobního života doporučuji knihu od Ashleho Vance-Elon Musk.Je to pro jeho fanoušky velice přínosné čtení.9

  Ahoj, Slovenstina je v pohodě, mám ji rád, je libozvučna. Horší je to s titulkem: „10 zajímavých faktů o Elonu Muskovi, které jste o něm určitě nevěděli“. Zaráží mě slovo “ určitě“, je to výplod autora, nebo spíše nějakého PR “ kreativce“? Proč tam nemůže být „pravděpodobně“ nebo “ asi“? Nebo má tato webová stránka tak malou sebedůvěru, že se musí snižovat na úroveň titulku z blesku?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.